Найбільший серед рівних: На першому засіданні синоду ПЦУ визначили обсяги повноважень Філарета

Перед вихованцями колишнього очільника УПЦ-КП стояла непроста задача зробити гідне місце своєму духовному батькові та вчителю. При цьому не порушити постанови томосу від Вселенської патріархії. Зокрема, посада "почесний патріарх" не передбачена.

Патріарх Філарет. Фото: pomisna.info.

Почесний патріарх Православної церкви України (ПЦУ) Філарет керуватиме Київською єпархією ПЦУ. Таке рішення 5 лютого ухвалив Синод церкви, інформують Патріоти України із посиланням на її прес-службу.

"Вирішено, що святійший патріарх Філарет продовжує керівництво Київською єпархією у складі парафій та монастирів міста Києва (за виключенням Свято-Михайлівського золотоверхого монастиря), які до 15 грудня 2018 року перебували в його підпорядкуванні як патріарха Київського і всієї Руси-України", – ідеться в повідомленні.

У ПЦУ уточнили, що Свято-Михайлівським монастирем керуватиме єпархіальний архієрей. Цю посаду через особливе значення монастиря обійняв його намісник архієпископ Вишгородський Агапіт. Синод ПЦУ 5 лютого збирали вперше. Філарет є постійним членом Синоду.

Наводить жах на усіх: Таємниця Бельмеських облич - що відомо про найзагадковіше явище XX століття, яке не розгадано досі (фото, відео)

понеділок, 25 жовтень 2021, 7:10

У 1971 році в невеличкому іспанському містечку Бельмес вперше відбулося явище, яке досі ніхто не може пояснити. Марія Гомес Перейра помітила на кухонній підлозі пляму, яка дивним чином нагадувала людське обличчя, передають Патріоти України. Десятки до...

Рот почав набрякати: В Україні дитина "спробувала" на смак популярну іграшку і отримала страшні опіки (фото)

понеділок, 25 жовтень 2021, 6:29

На Закарпатті хлопчик отримав хімічні опіки ротової порожнини, розкусивши іграшку. Жителька Виноградова Анюта Яркина розповіла у мережі Фейсбук про інцидент, який стався з її сином, передають Патріоти України. "Пост застереження!!! Цікава бюджетна ігра...