Найкращі друзі... кобри: 7-річний хлопчик їсть та спить разом з трьома смертоносними зміями (відео)

Хлопчик навіть приймає ванну разом із ними та втирає олію в їхню шкіру.

Химерна дружба школяра із кобрами розпочалася чотири роки тому, що викликало шок у його батьків Рахуната та Мунії. Про це пише видання Mirror, повідомляють Патріоти України.

Його батько з села Патада (центральна Індія) каже: “Ми пробували все, щоб тримати хлопчика подалі від змій. Ми пояснили, що плазуни не можуть бути друзями. Це небезпечно. Але він нас не слухає”.

Він додав: “Чотири роки тому Девішу наснилися змії. Ми не придали цьому особливого значення тоді, але вранці він втік у джунглі та приніс звідти двох змій. Коли ми повернулися додому, то були шоковані, побачивши, як він грається з рептиліями. Вони повзали довкола нього, але не кусали. З тих пір він постійно ловить змій у джунглях, тримає їх кілька днів, а потім відпускає на волю”.

Його батьки вважають, що він “дружить” з приблизно 15 різними зміями.

Односельчанин Йоендра Бундела каже: “Ми чотири роки поспіль спостерігаємо, як він грається зі зміями, і це вже нас не дивує. Ми знаємо, що змії не зашкодять йому. Але інші діти бояться цих плазунів. Вони не грають з Девішем та тримаються від нього подалі, особливо коли його оточують плаазуни. Але ми не проти, щоб вони спілкувалися з ним”.

Інший селянин додав: “Спочатку ми думали , що ця “дружба” закінчиться трагедією, але він щасливо грається з рептиліями. І це стало для нас звичним, тож ми майже не хвилюємося”.


Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...