Найтепліша ніч: Весна 2017-го продовжує бити температурні рекорди

3 квітня видалася найтепліша ніч за 137 років.

3 квітня була найтепліша ніч. Фото: ЖЖ.

3 квітня у Києві спостерігалась найтепліша ніч з 1880 року. Про це повідомляє сайт Центральної геофізичної обсерваторії, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"3 квітня у Києві зафіксовано найтеплішу ніч за 137 років спостережень, бо температура не опустилась нижче +11,9°С, що на 0,3°С тепліше ніж це було у 1990 році", - йдеться в повідомленні.

2 квітня у столиці температура після полудня піднялась до +23,1°С, що на 1,1°С вище попереднього максимального значення 1990 року.

Крім цього, середньодобова температура 2 квітня досягла +14°С, повторивши рекордне значення 1990 року.

Разом з тим, відзначається, що березень був на 5,5°С теплішим за кліматичну норму.

"Його середня температура у Києві склала + 6,2°С. Він став четвертим серед найтепліших у столиці за 137 років спостереження. У березні було зафіксовано 3 температурних рекордів, причому у столиці найтепліше було 22 березня, коли максимальна температура досягла + 18°С. Найхолодніше було 4 березня, коли мінімальна температура опустилась до -1°С", - наголосили у ЦГО.

В Україні шукають десятки тисяч робітників: Які професії найзатребуваніші, де та скільки платять

середа, 27 вересень 2023, 9:58

В Україні зараз шукають десятки тисяч робітників. Від кухарів, продавців, офіціантів до вчителів, автомеханіків та державних службовців. На ринку праці - рекорд за кількістю вакансій, передають Патріоти України. У серпні, за даними системи управління н...

Найкращі вживані кросовери та позашляховики: ТОП-10 автомобілів на вторинному ринку

середа, 27 вересень 2023, 9:15

Завжди є спосіб купити хороший кросовер або позашляховик дешево. Потрібно звернутися до вторинного ринку, де експерти визначили найкращі вживані автомобілі у своєму сегменті. Надійності приділили особливу увагу, передають Патріоти України. Список склал...