У анексованому Криму з сарказмом відреагували на новину про те, що перший потяг по залізничній частині побудованого окупантами Керченського моста пройде 9 грудня 2019 року. Скріншот обговорення на одному з паблік Євпаторії опублікував на своїй сторінці в Twitter блогер Кримський бандерівець, повідомляють Патріоти України.
"Нарешті заживемо. Це буде прорив", "Нарешті-то ціни знизять, або не знизять", "Ціни знизять? Ви серйозно?", "Машиніст хто?", "От ціни стрибнуть", "Уже страшно! Від авто моста стало тільки гірше! Чекаємо жд", "Дійсно страшно по такому "мосту" взагалі пересуватися", "Залізничне сполучення запустять - заживемо! Відразу продукти подешевшають і кураж попре", - написали в коментарях.




В Європі триває потужна хвиля аномальної спеки, яка вже призвела до загиблих у Франції, повідомляє RTL, передають Патріоти України. У деяких регіонах температура повітря піднімається до +44°C, що змушує владу закривати сотні шкіл і вводити обмеження че...
В Україні пропонують суттєво підвищити штрафи за перевищення швидкості, а в окремих випадках запровадити значно жорсткіші фінансові санкції для системних порушників, передають Патріоти України. Згідно з оприлюдненими положеннями законопроєкту, розмір ш...