"Скрепні нанотехнології": У Росії в мороз ями на дорозі "залатали" водою і піском (відео)

У листопаді біля Краснокам'янська в Росії "відремонтували" дорогу, просто засипавши ями піском і заливши водою. Роботи проводилися вже за мінусової температури, повідомляють Патріоти України.

"Так як на вулиці мінусова температура, а фізику ніхто не скасовував, вирішили ями в асфальті залити водою, а щоб слизько не було - додати туди пісочок", - пояснив автор ролика.

Автор відео усно звернувся до губернатора Забайкальського краю, де розташоване місто, щоб той подивився, "який безлад коїться". Ремонт дороги піском та водою житель Краснокаменська назвав "геніальними нанотехнологіями Забайкальського краю".

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.