Напередодні свят очікується великий вкид: Фінансист розповів, як найпростіше відрізнити фальшиві купюри від справжніх

За банківськими даними найчастіше підробляють купюри номіналом 100 доларів, 20 і 50 євро, і 500 грн.

Напередодні свят, за статистикою зростає виявлення фальшивих банкнот. Фінансовий аналітик Віталій Шапран дав кілька простих рекомендацій, як відрізнити фальшиві купюри від справжніх, зазначають Патріоти України.

Перше, радить фахівець, потрібно бути пильним при отриманні готівки. Друге, краще користуватися сервісами банків з отримання готівки та банківськими обмінними пунктами. Як правило, у них достатньо обладнання для визначення фальшивок, якщо касир не візьме фальшивку в когось, то нульова ймовірність, що вам спробує продати фальшиву валюту. До того ж обмінні пункти нечасто переїжджають з місця на місце протягом тижня-місяця, тобто, в разі чого їх легше знайти.

Віталій Шапран відзначає, в разі якщо ви не впевнені в своїх знаннях захисних ознак банкнот валют, котрими користуєтеся, купите ліхтарик з ультрафіолетовим світлом за 1,5-2 долара, при ультрафіолетовому світлі захисні ознаки гривні, доларів і євро дуже добре видно.

"Просто зашквар року!": MamaRika розповіла, що думає про деяких артистів

субота, 25 березень 2023, 19:00

Українська співачка MamaRika (Анастасія Кочетова) висловилася про Олега Винника, який "зник" на тлі повномасштабної війни РФ проти України. Артистка не приховувала, що вона погано думає про співака, передають Патріоти України. У новому подкасті для STA...

Природа пожартувала: Жінка народила дітей... два рази за місяць

субота, 25 березень 2023, 18:43

Мешканка Бангладешу народила близнюків з перервою майже в місяць. 20-річна Аріфа Султана народила сина наприкінці лютого, але через 26 днів вона знову відчула біль, і її відвезли до лікарні, передають Патріоти України. Лікарі виявили, що жінка має дві ...