Наприкінці березня у топ-менеджерів закінчується контракт: "Нафтогаз" у суді вимагає визнати законною виплату Коболєву премії в сумі 228 000 000 грн

Володимир-Гройсман вже заявив, що уряд не планує подовжувати контракт з теперишнім керівництвом держкомпанії, зокрема і через великі преміальні виплати. Тому терперешнє керівництво поспішає вибити своє, бо потім буде ще важче.

Національна акціонерна компанія Нафтогаз України подала судовий позов на Державну аудиторську службу України. Раніше та заявила, що, виплативши Коболєву премію, Нафтогаз порушив постанову Кабміну. Про це йдеться на сайті Окружного адміністративного суду міста Києва, куди було направлено позов, , зазначають Патріоти України.

"До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов від ВАТ НАК "Нафтогаз України" до Державної аудиторської служби України щодо виплати премії голові правління Андрію Коболєву", - сказано в УНІАН.

Уточнюється, що позивач просить суд визнати протиправним та скасувати повністю вимогу Держаудитслужби, в якому йдеться про те, що голові правління компанії Андрію Коболєву були виплачені премії в розмірі понад 228 мільйонів гривень в порушення постанови Кабінету міністрів України.

Вимога Держаудитслужби посилалася на порушення компанією "Нафтогаз", постанови Кабінету міністрів України "Про умови та розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств".

Крім того, у вимозі Держаудитслужби зазначено, що при перевірці "Нафтогазу" встановлено безпідставне списання понад 11 мільйонів гривень заборгованості "Газпрому", чим завдано збитки на зазначену суму.

У свою чергу в позові "Нафтогаз" зазначає, що сума була списана після взаємозаліку зустрічних вимог компаній за рішенням арбітражу.

"Як вважає позивач, в результаті здійснення арбітражним судом заліку зустрічних вимог між НАК "Нафтогаз України" та "Газпромом", дана сума передоплати, в рахунок якої "Газпром" не постачав газ українській компанії, є погашеною і підлягає списанню", - повідомляє прес-служба суду. Наголошується, що зараз вирішується судом питання про відкриття провадження у даній адміністративній справі.

Нагадаємо, що наприкінці травня наглядова рада "Нафтогаз України" вирішила преміювати 41 співробітника компанії на загальну суму $ 46,3 млн, або 1% суми штрафу, за внесок в перемогу за підсумками тяганини з "Газпромом" у Стокгольмському арбітражі. З цієї суми буде виплачено податок на доходи фізичних осіб та інші збори на суму понад $ 9 млн. Таке рішення наглядової ради "Нафтогазу" викликало критику з боку багатьох політичних діячів, які зажадали його скасування.

Спонсором буде Китай: У Росії хочуть побудувати гігантський православний суперсобор

вівторок, 21 січень 2020, 0:29

Планується, що собор Софії Премудрості Божої буде 77 метрів у висоту. Під Єкатеринбургом може з'явитися найбільший в світі православний собор місткістю 37 тисяч осіб, передають Патріоти України. Проект пов'язують з отцем Сергієм, одним із засновників р...

"На Волині покійника відспівували на вулиці – нелегальний руссо-піп не пустив труну до храму", - політтехнолог

вівторок, 21 січень 2020, 0:17

За часів президента Зеленського представники РПЦ в Україні почали почуватися більш вільно? "На Волині покійника відспівували на вулиці – нелегальний руссо-піп не пустив труну до храму. Маємо чергове свідчення того, що питання помісної церкви напряму пр...