Народ України, культура і наука втратили ще один безцінний предмет історії: На європейському аукціоні продано дорогоцінний артефакт, вивезений "чорними археологами"

На аукціоні "Віоліті" артефакт було продано за 82 400 грн приватній особі.

На території Вінниччини "чорні археологи" знайшли унікальний предмет скіфської культури - срібний ритон. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Фейсбук-спільноту "Пам'ятки культурної спадщини Вінниччини".

Знахідка продана на аукціоні "Віоліті" за 82 400 грн приватній особі.

"Народ України, культура і наука втратили ще один безцінний предмет української історії та культури", - повідомляє адміністратор групи Михайло Потупчик.

Хіти тижня. ПЦУ зробила рішучий крок для нейтралізації бунту Філарета

четвер, 12 грудень 2019, 15:00

Колишні підлеглі здається таки владнали конфлікт з відставним патріархом мирним шляхом. У четвер, 5 грудня, на засіданні Священного Синоду Православної Церкви України було прийнято рішення завершити процедуру ліквідації релігійної організації "Київська...

Був інсульт, а лікували від наркотиків: У Харкові через халатність лікарів молода дівчина впала в кому (фото)

четвер, 12 грудень 2019, 14:57

У Харкові розгорівся скандал в одній з лікарень через 19-річну дівчину, якій через помилку лікарів призначили неправильне лікування. Дівчина опинилася в комі і рідні збирають кошти, щоб поставити її на ноги. Про це повідомили у паблику "Харків 1654" в ...