Народ України, культура і наука втратили ще один безцінний предмет історії: На європейському аукціоні продано дорогоцінний артефакт, вивезений "чорними археологами"

На аукціоні "Віоліті" артефакт було продано за 82 400 грн приватній особі.

На території Вінниччини "чорні археологи" знайшли унікальний предмет скіфської культури - срібний ритон. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Фейсбук-спільноту "Пам'ятки культурної спадщини Вінниччини".

Знахідка продана на аукціоні "Віоліті" за 82 400 грн приватній особі.

"Народ України, культура і наука втратили ще один безцінний предмет української історії та культури", - повідомляє адміністратор групи Михайло Потупчик.

Хіти тижня. Випадок у маршрутці Бердичів-Київ

неділя, 18 серпень 2019, 2:00

Скандали з неадекватними, жадібними маршрутниками виникають в Україні ледь не щодня. Проте, є і інші приклади... Відповідну історію розповіли в спільноті Патріоти України - єднаймося в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

Хіти тижня. Мережа повідомляє про чотирьох загиблих бійців ЗСУ, штаб ООС - лише про одного. ЗМІ розбирались, що відбувається

неділя, 18 серпень 2019, 1:00

За останні два дні загинуло четверо бійців ЗСУ, в той час як Штаб ООС повідомив лише про одну смерть. У соціальних мережах українці дивуються і обурюються такою різницею в даних. У штабі ООС в коментарі пояснили, чому повідомили лише про смерть одного ...