Народ України, культура і наука втратили ще один безцінний предмет історії: На європейському аукціоні продано дорогоцінний артефакт, вивезений "чорними археологами"

На аукціоні "Віоліті" артефакт було продано за 82 400 грн приватній особі.

На території Вінниччини "чорні археологи" знайшли унікальний предмет скіфської культури - срібний ритон. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Фейсбук-спільноту "Пам'ятки культурної спадщини Вінниччини".

Знахідка продана на аукціоні "Віоліті" за 82 400 грн приватній особі.

"Народ України, культура і наука втратили ще один безцінний предмет української історії та культури", - повідомляє адміністратор групи Михайло Потупчик.

Хіти тижня. "Повинні пройти всі": Відома українська актриса запропонувала ввести тест на громадянство

вівторок, 28 січень 2020, 11:30

Українська актриса театру і кіно Ірма Вітовська вважає, що людина, яка не може відповісти на питання, громадянином якої країни вона є, не має права обирати її долю. Про це артистка заявила в інтерв'ю виданню "Українська правда", передають Патріоти Укра...

Остаточно! В Україні закодували популярні канали: Що робити і скільки доведеться платити

вівторок, 28 січень 2020, 11:28

28 січня будуть закодовані більшість популярних українських телеканалів. Таким чином, власники супутникових тарілок повинні тепер платити за сигнал, передають Патріоти України. Такі зміни пов'язані з тим, що в Україні вирішили відмовитися від аналогово...