''Народи відновлять дружбу!'': Епіфаній зробив несподівану заяву про РФ

Православна церква України має опиратися вороже налаштованій РПЦ і закласти правильні духовні основи автокефалії. Про це заявив митрополит Епіфаній в інтерв'ю грецькому виданню "TaNea", повідомляється на сторінці глави ПЦУ у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Російська православна церква протистоятиме. Вона це робила, робить і робитиме. Крім її спроб переконати інші церкви не визнавати українську, Москва намагається посіяти розбрат серед українських вірян. Ми вже чули від російської сторони, що, мовляв, якщо Томос автокефалії буде надано, то буде значний опір, проллється кров", — сказав він.

"Втім, до цього часу ми бачимо цілком мирний процес приєднання парафій в Україні до нової церкви, і ми докладемо всіх зусиль, щоб він так тривав і надалі", — додав він.

"Це логічно, і ми не маємо жодних заперечень проти цього. Російська православна церква може піклуватися про своїх вірян на території України. Ті, хто вирішить залишитися в російській церкві, не повинні відчувати жодного тиску", — уточнив він.

Митрополит наголосив, що ці парафії повинні мати рівні права з тими, що належать ПЦУ. "І поступово, я вважаю, наші відносини будуть нормалізовані, наші народи відновлять дружбу, добрі і мирні відносини", — підсумував він.


Посміхатися всупереч долі: Зірка "Дизель шоу" Яна Глущенко зізналась, що мало не наклала на себе руки після загибелі Марини Поплавської

субота, 16 лютий 2019, 12:05

Актриса проходить курс реабілітації. Велися навіть розмови про те, що дівчина може більше ніколи не повернуться до повноцінного життя. Проте, Яна не опускати руки і на продовжує працювати та виховувати маленького сина. Зірка "Дизель шоу" Яна Глущенко д...

Хіти тижня. Водіям на замітку: Змінено правила проходження техогляду авто

субота, 16 лютий 2019, 11:30

В Україні діятиме новий формат документа про проходження техогляду авто, повідомляють Патріоти України. З 1 травня відповідний паперовий бланк протоколу видаватимуть разом з самоклейною міткою радіочастотної ідентифікації. Водій повинен закріпити її у ...