''Народи відновлять дружбу!'': Епіфаній зробив несподівану заяву про РФ

Православна церква України має опиратися вороже налаштованій РПЦ і закласти правильні духовні основи автокефалії. Про це заявив митрополит Епіфаній в інтерв'ю грецькому виданню "TaNea", повідомляється на сторінці глави ПЦУ у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Російська православна церква протистоятиме. Вона це робила, робить і робитиме. Крім її спроб переконати інші церкви не визнавати українську, Москва намагається посіяти розбрат серед українських вірян. Ми вже чули від російської сторони, що, мовляв, якщо Томос автокефалії буде надано, то буде значний опір, проллється кров", — сказав він.

"Втім, до цього часу ми бачимо цілком мирний процес приєднання парафій в Україні до нової церкви, і ми докладемо всіх зусиль, щоб він так тривав і надалі", — додав він.

"Це логічно, і ми не маємо жодних заперечень проти цього. Російська православна церква може піклуватися про своїх вірян на території України. Ті, хто вирішить залишитися в російській церкві, не повинні відчувати жодного тиску", — уточнив він.

Митрополит наголосив, що ці парафії повинні мати рівні права з тими, що належать ПЦУ. "І поступово, я вважаю, наші відносини будуть нормалізовані, наші народи відновлять дружбу, добрі і мирні відносини", — підсумував він.


Хіти тижня. Карма? - Пожежі у РФ нагадують мапу анексованого Криму

п’ятниця, 23 серпень 2019, 17:00

Цікавий факт помітили користувачі Фейсбуку... До того ж, вони майже зрівнялись з площею вкраденого росіянами Криму (2,7 млн гектарів). Усього, за даними Greenpeace в 2019 у РФ згоріло понад 13 млн. гектарів лісу. Це величезна катастрофа планетарного ма...

"Итак, начнем с главного. Ехать до Еленовки 1,5 часа. Ну, а на собственном авто минут надцать. Вопрос: нахуа тогда поезд? Ответ прост", - Фашик Донецький

п’ятниця, 23 серпень 2019, 16:58

"Многие, наверное, читали супер-пупер новость, мол в оккупированном рф Донецке запустили аж 2 поезда: один будет кататься в Мандрыкино, другой в Еленовку. Ватные пропагандисты верещали, мол эта прарыв, Хунта умылась и так далее, а я ... Я ржал. Вголоси...