Народжує майже щороку і народить ще: 46-річна жителька Рівненщини стала мамою 18-ї дитини

У пологовому будинку райцентра Рокитне жінка народжує майже щороку. Чоловік із заробітків мчить до рідного села, аби привітати дружину та доньку.

46-річна Любов Ковалевич, жителька села Познань на Рівненщині народила 18-ту дитину. Дівчинка вагою близько 3,5 кг народилася здоровою, пологи пройшли без ускладнень, пише Zakarpatpost з посиланням на місцеву газету «ПОРАДИ», передають Патріоти України.

46-річна Любов Ковалевич не може натішитися своєю новонародженою донечкою, котру вже назвала Тамілою – це ім’я обрала ще під час вагітності. У пологовому будинку райцентра Рокитне жінка народжує майже щороку. Чоловік із заробітків мчить до рідного села, аби привітати дружину та доньку. «Нема такого, щоб сказали: не треба, не хочу, вистачить», – каже породілля.

Випроваджують Ковалевичів всім пологовим – акушери впевнені, що Любов приїде народжувати до них ще. В селі Познань збирається повна хата дорослих і малих дітей, щоби привітати немовля та маму. 10-річна Оксана лаконічно розповідає, як разом вживаються. «Коли сваримося, коли миримося», – каже вона. Серед гамору та захвату на сестричку споглядає 1-річний Тимофійко – тепер йому доведеться поступитися колискою найменшій. Так робили усі діти, каже Любов, але навіть згадуючи послідовно, хто за ким народився, збивається.

Родина виживає на заробітки батька, а тепер і трьох зятів. Ще є державна допомога на дітей, виручає й домашнє господарство. Щоб прогодувати усіх в родині, на рік колють чотирьох кабанів, на день варять до 10 літрів борщу, а коли захочуть пельменів на вечерю, то доводиться їх зліпити не менше півтисячі. «40 онуків, а правнуків 38. Я лічила та й забула вже», – каже бабуся немовляти Ірина Ковалевич.

Слід зазначити, що Любов Ковалевич вже мала 18 пологів, однак дітей у сімействі – 17. Один хлопчик помер. Найстаршій дитині зараз 26 років. Батьки Люби теж багатодітні: вони народили по 9 і 15 дітей. Четверо дітей сім’ї Ковалевичів вже мають свої родини і не живуть з батьками.

Але найцікавіше, що жінка – навіть не рекордсменка свого регіону. 44-річна Світлана з сусіднього села Глинне цього місяця має народити вже 19-ту дитину.

Однак обидві жінки готові не зупинятися й планують народжувати далі, саме для того старших дітей виховали так, щоб вони допомагали ставити на ноги молодших.

Джерело: Zakarpatpost.net

Поліцейські затримали 10-річного викрадача авто, який образився на маму: Скільки він проїхав

понеділок, 25 вересень 2023, 9:32

У Флориді поліція затримала на магістралі машину, яка рахувалася викраденою. Після зупинки машини поліцейські відчули справжній шок, побачивши за кермом 10-річного хлопчика, передають Патріоти України. Їхав він в машині не один, а з 11-річною сестрою,...

Підлітки використавши програму зі штучним інтелектом "роздягали" і шантажували неповнолітніх дівчат

понеділок, 25 вересень 2023, 9:23

У містечку Альмандралехо на півдні Іспанії зловмисники використали штучний інтелект, щоб поширювати фото голих дівчат без їх відома. Фото взяли із соцмереж дівчат. Потім їх обробили програмою, яка генерує уявне зображення людини без одягу. Про це повід...