"Нашествие" в самому центрі Росії: На рок-фестивалі у Великому Завидові розгорнуто синьо-жовтий прапор

У Тверській області в РФ люди нормально реагують на український прапор, запевнив відвідувач фестивалю з України.

Українець у Тверській області розгорнув синьо-жовтий прапор. Фото:http://nsn.fm/

На російському рок-фестивалі "Нашествие-2016", який проходить 8-10 липня у Великому Завидові Тверської області, глядач з України Максим Семенов розгорнув синьо-жовтий прапор. У коментарі виданню НСН хлопець розповів, яку реакцію викликав прапор України у людей, що приїхали на фестиваль, передають Патріоти України.

За його словами, чималу частину позитиву "зжерла митниця" на російському кордоні, де довелося простояти 12 годин.

"Але коли ми потрапили у Велике Завидово на фестивальну галявину, настрій знову піднявся. Всі гості ставляться один до одного дуже дружелюбно. Люди, навіть незважаючи на напружені відносини між нашими урядами, нормально реагують на український прапор, який я привіз на "Нашествие" і ношу тут на плечах... За великим рахунком, у нас одна культура", — сказав українець.

Хіти тижня. Випадок у маршрутці Бердичів-Київ

неділя, 18 серпень 2019, 2:00

Скандали з неадекватними, жадібними маршрутниками виникають в Україні ледь не щодня. Проте, є і інші приклади... Відповідну історію розповіли в спільноті Патріоти України - єднаймося в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

Хіти тижня. Мережа повідомляє про чотирьох загиблих бійців ЗСУ, штаб ООС - лише про одного. ЗМІ розбирались, що відбувається

неділя, 18 серпень 2019, 1:00

За останні два дні загинуло четверо бійців ЗСУ, в той час як Штаб ООС повідомив лише про одну смерть. У соціальних мережах українці дивуються і обурюються такою різницею в даних. У штабі ООС в коментарі пояснили, чому повідомили лише про смерть одного ...