Наші в Польщі: В унікальній кав'ярні, яку відкрили українці, не тільки пригощають кавою, а і вчать рукоділлю

Тарас Тюрюханов і Тетяна Солоколова із Севастополя відкрили у Кракові кав'ярню "Knitted Coffee". Це перша кав'ярня, де можна не лише спробувати кави, а й навчитися корисному хоббі.

В унікальній кав'ярні Тарпаса і Тетяни не тільки подають каву, а й навчають в'язанню спицями, повідомляють Патріоти України.

В Польщу пара приїхала з ідеєю зробити кав'ярню на колесах. Спочатку їздили сільськими ярмарками, де торгівля кавою не мала жодного успіху. Згодом їм допомогли знайти місце і вони зупинилися в центрі Казімежа. Замінили машину з кавою на кіоск. Пізніше – відкрили кав'ярню, пише uainkrakow.

За словами українців, на початку було трохи складно адаптуватися через труднощі з перекладом. Тарас і Тетяна не вчили польську до переїзду, тому одразу ж записалися на курси. Та все ж, як зазначають, мову вивчили через живе спілкування на робочому місці.

"А з назвою взагалі вийшла смішна помилка. Зробили лого, наклейки, етикетки і все це прийшлось заново переробляти, бо назву переклали як "Wiązanа kawa", що означало "з чимось зв'язана, пов'язана кава" і це зовсім не мало стосунку до спиць, пряжі і в'язання. Краще звучало "Knitted Coffeе"", - каже Тетяна.

Ідея "в'язаної кави" виникла саме у неї. Хоча у Севастополі дівчина працювала головним бухгалтером, також шила на замовлення, а потім почала в'язати великі подушки, одяг, іграшки, різні цікаві речі.

Спершу в приміщенні не було ані світла, ні води, тільки пуста кімната

"Все, що зараз у кав'ярні є – наша праця. Колись це був магазин одягу. Спершу в приміщенні не було ані світла, ні води, а тільки пуста кімната. Всім цим займався я, а Таня взяла на себе творчу сторону ремонту – придумала власний в'язаний дизайн, виготовила прикраси, декор, " – розповідає Тарас.

Тетяна відповідає за креатив, також веде соціальні сторінки, дбає про бренд "Knitted Coffee". Постійно вчиться в'язати щось незвичне, часто робить щось неординарне, хоча людям це подобається. А ще – проводить уроки в'язання для всіх охочих.

Уроки дружина Тараса проводить приблизно раз в тиждень, зараз вони стали більш популярні. Можливо саме через те, що люди після кількагодинного майстер-класу мають результат – готовий виріб.

Трагедія в Одесі: у коледжі не було протипожежної сигналізації

неділя, 8 грудень 2019, 22:29

Нещасні жертви дізналися про загоряння занадто пізно. Глава Державної служби з надзвичайних ситуацій України Микола Чечоткін заявив, що в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу була відсутня протипожежна сигналізація. Про ц...

Силовики заблокували машини з наметами, мітингувальники висунули ультиматум: Під ОПУ сутички (фото)

неділя, 8 грудень 2019, 22:16

Під Офісом президента в Києві триває акція "Варта на Банковій". За останніми даними, під ОП знаходиться не менше двох тисяч чоловік. Очевидці пишуть в соцмережах, що люди постійно прибувають. Вони заявили, що залишаються ночувати і чекати результатів з...