“Наших детей очень жестоко пытали - это я знаю уже. Больше, чем полгода их пытали до судов”, - мати полоненого бойовика "ДНР" лякає росіян розповідями про "Хунту"

Бойовика-диверсанта українські військові взяли в полон ще у 2014 році. За словами жінки, в пошуках сина вона об'їхала в'язниці і СІЗО в Маріуполі, Бердянську, Запоріжжі, Кривому Розі, Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Одесі та інших містах.

Галина Мурзіна. Фото:http://donbass.ua

Восени 2014 року на Донбасі українські військові взяли в полон бійця диверсійної групи "МО ДНР" Віктора Мурзіна. Його мати Галина Мурзіна вже три роки їздить по Україні в пошуках сина і розповідає російським ЗМІ про "страшні тортури" в СІЗО. Про це пише Диалог, передають Патріоти України.

Після того як Мурзіна полонили, його мати увійшла до комісії по верифікації списків військовополонених. За словами жінки, в пошуках сина вона об'їхала в'язниці і СІЗО в Маріуполі, Бердянську, Запоріжжі, Кривому Розі, Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Одесі та інших містах.

Російським ЗМІ вона розповіла, що найманців "Л/ДНР" в українських в'язницях нібито жорстоко катують: "Наших детей очень жестоко пытали – это я знаю уже от адвоката. Больше чем полгода их пытали до судов".

За словами Мурзіної, у її сина сильне запалення ока і осколкове поранення голови, від чого у нього частий головний біль. Незважаючи на все, мати найманця вірить, що він повернеться додому.

"Конечно, лучше бы, чтобы не было этой линии разграничения, а все люди жили в мире…Придет сын - будем чай с малиной пить. Забудем все эти неурядицы и будем смеяться", - говорить Мурзіна.

Можуть обмежитися адмінштрафом: У МВС розповіли про покарання ухилянтам, які втекли від війни за кордон

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:44

У питанні покарання для тих військовозобов'язаних, хто виїхав незаконно з України під час війни, треба керуватися правилом «золотої середини». Водночас держава має виробити загальний підхід до цієї проблеми. Таку думку в інтерв'ю УП висловив глава МВС ...

Невелика перерва: Коли чекати наступну магнітну бурю і як до неї підготуватися

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:58

У понеділок, 2 жовтня, закінчилася магнітна буря, тому багато метеочутливих людей краще почуватимуться. Проте, вже 5 жовтня очікується нова фаза, передають Патріоти України. У цей період багато людей можуть відчувати запаморочення, нудоту, головний біл...