"Насолоджуйтеся кожною миттю життя, але не забувайте, що йде війна": Яна Зінкевич зворушливо звернулася до українців

Кожен громадянин України, навіть не на фронті, має відчувати - ми всі у одній грі.

Яна Зінкевич. Фото: соцмережі.

Яна Зінкевич, відома волонтерка, що пережила страшну аварію, звернулася із зворушливим побажанням до українців. Заклик оприлюднений на її сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Все, що я роблю, розуміють люди, які знають, що таке зелений донецький асфальт і розрізняють щемливий гул колеса, котре попадає в слід "гусянки". Хто в темі, той розуміє, про що я. Я живу війною. Війна живе разом з нами. Але зараз я звернуся до всіх. І до тих, хто носить камуфляж, і до тих, заради кого ми одягаємо форму. Живіть повним життям!" – написала Зінкевич.

"Так склалося, що тягар війни випало нести нам всім. Ми ТАМ, аби вам було добре ТУТ! Тішся блакитному небу, сонцю і хмаркам, спілкуванню з друзями, насолоджуйся кожною миттю, але не забувай, що, навіть, якщо ти не маєш жодного відношення до військових дій, ми в одній грі", – констатує волонтерка. Вона також закликала слухати якісну музику.

"Просто зашквар року!": MamaRika розповіла, що думає про деяких артистів

субота, 25 березень 2023, 19:00

Українська співачка MamaRika (Анастасія Кочетова) висловилася про Олега Винника, який "зник" на тлі повномасштабної війни РФ проти України. Артистка не приховувала, що вона погано думає про співака, передають Патріоти України. У новому подкасті для STA...

Природа пожартувала: Жінка народила дітей... два рази за місяць

субота, 25 березень 2023, 18:43

Мешканка Бангладешу народила близнюків з перервою майже в місяць. 20-річна Аріфа Султана народила сина наприкінці лютого, але через 26 днів вона знову відчула біль, і її відвезли до лікарні, передають Патріоти України. Лікарі виявили, що жінка має дві ...