Настає кризовий період: Астролог попередив українців про небезпеку

Астролог Влад Росс пояснив, чому цей тиждень буде кризовим періодом березня. Росс зазначив, що 12-17 березня - найбільш негативний період місяця, повідомляють Патріоти України.

"Сонце буде з'єднуватися з Меркурієм і одночасно буде квадратура до Юпітера. У цей час можливий зрив домовленостей, інформаційний розлад, руйнування планів і розрив домовленостей, укладені раніше угоди можуть рішучим чином переглядатися в цей час чи розриватися. У бізнес-партнерів в ці дні можуть виникнуть суперечки і зруйнуватися домовленості. Так що 12-17 березня – це найбільш негативний період місяця. Зате він відмінно підходить для переосмислення ситуації. А це значить, що це буде відмінний час, наприклад, для перегляду Мінських угод", - зазначив він.

Також у дні з 12 по 17 число, за даними астролога, будуть найгірші поїздки з тих, які тільки можна собі уявити, передає "Главред". "Вони будуть безплідні і безрезультатні. Це несприятливий період для поїздок. Особливо – для відряджень", - сказав експерт. Росс також додав, що в ці дні можливі повстання і військові протистояння. "Якщо в цей час будуть відбуватися якісь спалахи повстань, вони будуть придушені. У ці числа можливі військові протистояння. Найбільше побоювань викликає Венесуела. Особливо в період з 12 по 17 число", - зазначив він.

Джерело: Главред

До гасіння залучили гелікоптер: В Москві горить м’ясокомбінат (відео)

п’ятниця, 2 грудень 2022, 21:43

У Москві спалахнула пожежа на Мікоянівському м'ясокомбінаті ввечері 2 грудня. На місці працюють надзвичайники. Про це інформують російські пабліки, передають Патріоти України. Відомо, що в будівлі Мікоянівського м'ясокомбінату на південному сході Москв...

Усі гроші підуть у благодійний фонд Зеленської: Пугачова знайшла хитрий спосіб допомогти Україні

п’ятниця, 2 грудень 2022, 21:15

Фанати Алли Пугачової зможуть доторкнутися до її життя. Примадонна дозволила проводити екскурсії в своєму замку в селі Грязі Російської Федерації. Фото квитка опублікував Telegram-канал "Щоденники знаменитостей", передають Патріоти України. Зазначаєтьс...