Настає кризовий період: Астролог попередив українців про небезпеку

Астролог Влад Росс пояснив, чому цей тиждень буде кризовим періодом березня. Росс зазначив, що 12-17 березня - найбільш негативний період місяця, повідомляють Патріоти України.

"Сонце буде з'єднуватися з Меркурієм і одночасно буде квадратура до Юпітера. У цей час можливий зрив домовленостей, інформаційний розлад, руйнування планів і розрив домовленостей, укладені раніше угоди можуть рішучим чином переглядатися в цей час чи розриватися. У бізнес-партнерів в ці дні можуть виникнуть суперечки і зруйнуватися домовленості. Так що 12-17 березня – це найбільш негативний період місяця. Зате він відмінно підходить для переосмислення ситуації. А це значить, що це буде відмінний час, наприклад, для перегляду Мінських угод", - зазначив він.

Також у дні з 12 по 17 число, за даними астролога, будуть найгірші поїздки з тих, які тільки можна собі уявити, передає "Главред". "Вони будуть безплідні і безрезультатні. Це несприятливий період для поїздок. Особливо – для відряджень", - сказав експерт. Росс також додав, що в ці дні можливі повстання і військові протистояння. "Якщо в цей час будуть відбуватися якісь спалахи повстань, вони будуть придушені. У ці числа можливі військові протистояння. Найбільше побоювань викликає Венесуела. Особливо в період з 12 по 17 число", - зазначив він.

Джерело: Главред

Військовий облік для жінок: Нардеп пояснив, за яким принципом будуть визначати необхідні спеціальності

середа, 17 серпень 2022, 19:51

Член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки Федір Веніславський розповів, що спеціальність жінок, які підпадають під військовий облік в Україні, буде визначатися їхнім дипломом про освіту. Про це він заявив під час бр...

Олександр Усик заспівав "Червону калину" під час "дуелі поглядів" перед реваншем із Джошуа

середа, 17 серпень 2022, 18:24

17 серпня в Саудівській Аравії відбулася фінальна прес-конференція, присвячена реваншу українського чемпіона світу за версіями IBF, IBO, WBA Super та WBO Олександра Усика (19-0, 13 КО) та британського боксера Ентоні Джошуа (24-2, 22 КО), передають Патр...