Настає кризовий період: Астролог попередив українців про небезпеку

Астролог Влад Росс пояснив, чому цей тиждень буде кризовим періодом березня. Росс зазначив, що 12-17 березня - найбільш негативний період місяця, повідомляють Патріоти України.

"Сонце буде з'єднуватися з Меркурієм і одночасно буде квадратура до Юпітера. У цей час можливий зрив домовленостей, інформаційний розлад, руйнування планів і розрив домовленостей, укладені раніше угоди можуть рішучим чином переглядатися в цей час чи розриватися. У бізнес-партнерів в ці дні можуть виникнуть суперечки і зруйнуватися домовленості. Так що 12-17 березня – це найбільш негативний період місяця. Зате він відмінно підходить для переосмислення ситуації. А це значить, що це буде відмінний час, наприклад, для перегляду Мінських угод", - зазначив він.

Також у дні з 12 по 17 число, за даними астролога, будуть найгірші поїздки з тих, які тільки можна собі уявити, передає "Главред". "Вони будуть безплідні і безрезультатні. Це несприятливий період для поїздок. Особливо – для відряджень", - сказав експерт. Росс також додав, що в ці дні можливі повстання і військові протистояння. "Якщо в цей час будуть відбуватися якісь спалахи повстань, вони будуть придушені. У ці числа можливі військові протистояння. Найбільше побоювань викликає Венесуела. Особливо в період з 12 по 17 число", - зазначив він.

Джерело: Главред

З архіву ПУ. 5 Мб і важить тонну: Як виглядав перший жорсткий диск для комп'ютера (фото)

середа, 22 вересень 2021, 2:00

Відомо, що жорсткий диск призначався для першого комп'ютера 305 RAMAC, який створила американська компанія IBM. У мережі опублікували фото перших жорстких дисків для комп'ютерів в 50-роках минулого століття. Так в 1956 році був показаний "вінчестер" об...

По удару молотком за кожен рік подружнього життя: Шокуючі подробиці вбивства українки чоловіком-італійцем

вівторок, 21 вересень 2021, 23:52

Вірі Мудрій був 61 рік, в минулому вона працювала доглядальницею. В італійському місті Ріміні місцевий житель 68-річний Джованні Лагвардія жорстоко вбив свою дружину-українку і здався поліції. За попередніми даними, причиною жорстокого вчинку чоловіка ...