"Насильник обвинил жертву в том, что во время изнасилования она была не накрашена. Это сильно!": Соколова висміяли закиди Росії щодо Криму (відео)

Яніна Соколова

Вимога Росії виплатити їй компенсацію за українську "окупацію" Криму нагадує звинувачення гвалтівником жертви в тому, що під час згвалтування вона була не нафарбована. Таку паралель провела українська журналістка Яніна Соколова в своєму шоу "Вечір з Яніною Соколовою", повідомляють Патріоти України.

"Нарешті сталося! У міжнародні судів готується позов про репарації Криму за час анексії. Оце так поворот! Щойно що насильник звинуватив жертву в тому, що під час зґвалтування вона була не нафарбована. Це сильно! І, як зазвичай, найбільшу наругу Україна здійснила над дітьми", — сказала вона, показавши фрагмент пропагандистських російських новин.

У ньому окупанти скаржаться на те, що відновлення дитячого табору "Артек" після України нібито обійшлося їм у кілька мільярдів рублів. На підтвердження своїх слів вони показують порівняльні фото 2014 і 2016 років, між якими практично не видно різниці за винятком дрібних деталей інтер'єру і косметичного ремонту.

"Тільки чому ж ви соромитеся? Чому так скромно, "кілька", якщо на це було витрачено понад 11 мільярдів? І вони пішли на фарбування корту, нові штори, ліжка, дивани і альпійські гірки. А тепер давайте порахуємо, 11 млрд, валюта — рублі. Це 4,5 млрд гривень. Якщо вартість квадратного метра поліуретану — в середньому 800 грн, то тенісний корт можна покрити в 26 693 шари. А це — друга Ай-Петрі. Думаю, після освоєння цих коштів за Роттенбергом (друг Володимира Путіна. — Ред.) тепер ходить його двійник з кокаїну. До цього ходив золотий, але він сильно застрягав у носі", — із сарказмом зазначила Соколова.

Повертаючись до теми компенсацій за Крим, які Росія розраховує отримати від України, вона нагадала агресору, що його мрія нездійсненна. Адже Крим не визнає російським жодна міжнародна організація, включаючи ООН.

"Крім Абхазії. Ну, ви можете, звичайно, подати в Міжнародний абхазький суд, виграти його і поїсти шашликів. Але гроші як повернути? А я знаю, як. І можу вам підказати, хто конкретно займався безладною господарською діяльністю. Володимир Константинов, Сергій Аксьонов, Вадим Колесніченко. Але це занадто дрібно. З цих хлопців нічого крім дірявих в'єтнамок і простроченої присяги не візьмеш", — говорить Соколова.

Тому вона порадила окупантам звертатися за репараціями до тих, хто очолював недолугу політику в Криму — екс-президента-втікача України Віктора Януковича і його прем'єр-міністра Миколи Азарова.

"Пане Володін, всі відповідальні за безладне господарювання в Криму — у ваших руках. Не потрібно навіть подавати до міжнародних судів. Все прекрасно вирішиться в Ростовському", — підсумувала Соколова.

Запрошували на "благодійний івент зі збором коштів для ЗСУ": Киянка розповіла, як блогери із Франківська шукали дівчат на скандальні вечірки

неділя, 5 лютий 2023, 22:52

Хлопці з Івано-Франківська організовували вечірки у Києві, на яких знущалися з дівчат. Вони проводили стріми з непритомними людьми й могли гвалтувати їх. Киянка Аліна Левчук розповіла, що також отримувала запрошення на вечірку. Вона поділилася скриншот...

Дівчат звільнили та змусили вибачатися на камеру: У кафе в окупованому Донецьку офіціантки заспівали гімн України

неділя, 5 лютий 2023, 22:28

У тимчасово окупованому Донецьку дівчата заспівали гімн України в одному з місцевих кафе. Через це їх звільнили з роботи. Також дівчат змусили просити вибачення на камеру. Про це повідомляють місцеві телеграм-канали, інформують Патріоти України. На опу...