Нацвідбір по-українськи: Олег Винник відмовився представляти країну на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення" через вимагання "космічного" хабара

Крім витрат на поїздку, котрі ніхто не компенсує, треба було викласти ще сотні тисяч євро заправилам чиновницько-телевізійної мафії. Така пригода з ним трапилась кілька років тому

Український артист Олег Винник розповів, як колись хотів поїхати представляти країну на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення", повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

"Я написав пісню українсько-німецьку. І, коли я запитав: "Як це все відбувається?", Мені запропонували заплатити 600 тисяч чи то доларів, то чи євро. Для мене це, звичайно, були космічні гроші, і я не погодився на цю справу", - зізнався Олег.

Тоді Винник запитав у свого норвезького колеги, який їздив від Норвегії на "Євробачення" років 20 тому, скільки він витратив коштів, щоб поїхати на пісенний конкурс. Він йому відповів: "Для мене це було так дорого. Я купив костюм за 450 доларів".

"Так що сьогодні є один плюс, що артист повинен заплатити приблизно десь 150 тисяч доларів. На сьогоднішній день я можу собі це дозволити і поїхати за 150 тисяч доларів виступити як обличчя України", - зазначив співак.

У Росії до допомоги "частково мобілізованим" долучився ...Якутський цирк (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 22:51

Про те, що до допомоги мобілізованим підключено Якутський цирк, повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

У Києві біля багатолюдної станції метрополітену загорілася маршрутка (відео)

четвер, 6 жовтень 2022, 17:57

У Києві біля станції метро Лісова загорілася маршрутка. Стовп диму видно здалеку, повідомляють очевидці. . Відео потужної пожежі оприлюднюють місцеві телеграм-канали. Були люди в момент займання в салоні маршрутного таксі чи ні – наразі невідомо. ...