Навіть стихія проти: Шторм пошкодив російські ракети С-400, їх довелося знищити

Замовник виклав за цю зброю 3 000 000 000 доларів США

Судно, що перевозило ракети для комплексів С-400, закуплені Китаєм у Росії, потрапило в сильний шторм. Всі ракети отримали ушкодження, і їх довелося знищити Про це заявив глава "Ростеха" Сергій Чемезов, повідомляють Патріоти України.

Тепер, сказав Чемезов на прес-конференції на військовій виставці IDEX 18 лютого, Росія буде виготовляти нові ракети. Коли ракети планується поставити Китаю, глава "Ростеха" не уточнив.

Росія підписала угоду про постачання Китаю зенітних ракетних систем С-400 у 2014 році. Китай став першим покупцем цієї зброї. Повідомлялося, що КНР планує придбати не менше шести дивізіонів С-400 на загальну суму в три мільярди доларів. Перші два комплекти С-400 були передані Китаю в 2018 році.

Чергова партія З-400 була відправлена в Китай в кінці грудня 2018 року. Судно з ракетами вийшло з Усть-Луги в Ленінградській області. Після сильного шторму, що пошкодив частину вантажу (ступінь шкоди тоді не розкривалася), капітан судна прийняв рішення повернутися в Росію.

Масова автотроща на трасі Одеса-Київ: Багато загиблих і постраждалих (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 0:23

"Зіткнення сталося на трасі Одеса-Київ. Травмованим надається допомога", - зазначається у повідомленні. . Місцеві ЗМІ повідомили про 19 травмованих. Згодом поліція уточнила: до лікарні доставили вісім постраждалих. . "Серед яких п'ять неповнолітніх в...