Навіть стихія проти: Шторм пошкодив російські ракети С-400, їх довелося знищити

Замовник виклав за цю зброю 3 000 000 000 доларів США

Судно, що перевозило ракети для комплексів С-400, закуплені Китаєм у Росії, потрапило в сильний шторм. Всі ракети отримали ушкодження, і їх довелося знищити Про це заявив глава "Ростеха" Сергій Чемезов, повідомляють Патріоти України.

Тепер, сказав Чемезов на прес-конференції на військовій виставці IDEX 18 лютого, Росія буде виготовляти нові ракети. Коли ракети планується поставити Китаю, глава "Ростеха" не уточнив.

Росія підписала угоду про постачання Китаю зенітних ракетних систем С-400 у 2014 році. Китай став першим покупцем цієї зброї. Повідомлялося, що КНР планує придбати не менше шести дивізіонів С-400 на загальну суму в три мільярди доларів. Перші два комплекти С-400 були передані Китаю в 2018 році.

Чергова партія З-400 була відправлена в Китай в кінці грудня 2018 року. Судно з ракетами вийшло з Усть-Луги в Ленінградській області. Після сильного шторму, що пошкодив частину вантажу (ступінь шкоди тоді не розкривалася), капітан судна прийняв рішення повернутися в Росію.

"Сын, спасибо за машину!": Боклан в образі діда Стаса розповів казочку про "білу Ладу" (відео)

субота, 13 серпень 2022, 23:53

Знаменитий український актор театру та кіно Станіслав Боклан в образі діда Стаса розповів українцям нову гумористичну казку. У ній він висміяв нещодавню новину про те, що батьки одного з ліквідованих в Україні російських окупантів на "гробові" гроші пр...

Справжня магія від українця: Зінченко виділився розкішним трюком у матчі за Арсенал (відео)

субота, 13 серпень 2022, 23:43

Лондонський Арсенал 13 серпня здобув свою другу перемогу на старті нового сезону АПЛ. "Каноніри" переграли вдома Лестер. Олександр Зінченко знову з'явився на футбольному полі з перших секунд. Лівий захисник провів 77 хвилин та був активним протягом усь...