"Назад у минуле": Канадський хокеїст розповів про дикість у Росії

Рід Сімпсон був шокований тим, як живуть люди у скрепній "наддержаві".

Рід Сімпсон. Фото: соцмережі.

Екс-хокеїст чеховського "Вітязя" Рід Сімпсон поділився спогадами про життя в Росії. Канадський спортсмен був шокований тим, що відбувається в країні, де він виступав, передають Патріоти України.

"У день зарплати в бухгалтерії стояла черга, прямо як біля вантажівок з безкоштовною їжею для бездомних. Гравцям давали пакети з готівкою. Кожен боявся сказати, скільки насправді він заробляв", - цитує Сімпсона РІА Новини.

Канадський хокеїст з жахом згадує, як прибув до Росії. "В аеропорту жодного оголошення англійською, я нічого не розумію. Чим далі ми їхали від Москви, тим ставало сумніше. 10 миль від центру - назад в минуле на 20 років", - поділився спогадами Сімпсон.

З архіву ПУ. Головний "поштар" України пояснив своє мільйонну зарплату за допомогою таблички "було-стало"

субота, 16 січень 2021, 14:00

Очільник "Укрпошти" Смілянський, який намалював собі зарплату в 2,5 рази вище, ніж у Трампа, обґрунтував її зростання на одному листочку, де зобразив табличку "Було" і "Стало", порівнявши показники "Укрпошти" 2016 і 2019 років.

"Их нравы": У Росії підполковник з дружиною померли під час БДСМ-оргії

субота, 16 січень 2021, 13:57

Померлий підполковник служив в елітному підрозділі спецслужби і брав участь в одній з операцій в Чечні. У Росії виявили тіла підполковника і його дружини. Судячи з обстановки в квартирі та знайдених в їх житлі предметів, пара померла під час БДСМ-сесії...