
За словами медиків, деякі продукти харчування на голодний шлунок краще не вживати - є ризик спровокувати тим самим несприятливі процеси в системі травлення. Які ж це продукти, повідомляють Патріоти України.
Експерти в області харчування перерахували продукти, вживання яких не рекомендується, якщо шлунок людини порожній.
«У бананах багато магнію, і їх вживання на голодний шлунок може призвести до порушення магнієво-кальцієвого балансу в організмі людини. Такий дисбаланс може запустити початок серцево-судинних захворювань», – пояснили фахівці.
Також небезпечно глушити голод апельсинами – шлунок, в якому не було іншої їжі, може переповниться газами і кислотою. Крім апельсинів, можуть зіпсувати самопочуття з’їдені на порожній шлунок хурма і помідори. Речовини, присутні в них, в ході взаємодії з шлунковим соком формують гелевидну речовина, яка в подальшому може стати шлунковим каменем, розповіли лікарі.
Не варто вживати на голодний шлунок і йогурти, запевняють експерти. За їх словами, корисні властивості цього продукту проявляються, якщо вживати йогурт через дві години після їжі або ж перед сном.
Холодні напої теж увійшли в небажаний список. Їх питво на порожній шлунок погано діє на слизову і провокує порушення в ферментативних реакціях з боку травної системи, констатували медики.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...