Названо продукти, які не можна їсти на порожній шлунок

За словами медиків, деякі продукти харчування на голодний шлунок краще не вживати - є ризик спровокувати тим самим несприятливі процеси в системі травлення. Які ж це продукти, повідомляють Патріоти України.

Експерти в області харчування перерахували продукти, вживання яких не рекомендується, якщо шлунок людини порожній.

«У бананах багато магнію, і їх вживання на голодний шлунок може призвести до порушення магнієво-кальцієвого балансу в організмі людини. Такий дисбаланс може запустити початок серцево-судинних захворювань», – пояснили фахівці.

Також небезпечно глушити голод апельсинами – шлунок, в якому не було іншої їжі, може переповниться газами і кислотою. Крім апельсинів, можуть зіпсувати самопочуття з’їдені на порожній шлунок хурма і помідори. Речовини, присутні в них, в ході взаємодії з шлунковим соком формують гелевидну речовина, яка в подальшому може стати шлунковим каменем, розповіли лікарі.

Не варто вживати на голодний шлунок і йогурти, запевняють експерти. За їх словами, корисні властивості цього продукту проявляються, якщо вживати йогурт через дві години після їжі або ж перед сном.

Холодні напої теж увійшли в небажаний список. Їх питво на порожній шлунок погано діє на слизову і провокує порушення в ферментативних реакціях з боку травної системи, констатували медики.

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....