Не будуть молитися за Москву: Ще одна церковна громада йде з РПЦ у ПЦУ

Церковна громада села Ротмістрівка Смілянського району Черкаської області заявила про готовність розірвати стосунки з РПЦ і перейти до ПЦУ, повідомляють Патріоти України.

За словами отця Стефана Горбунова, настоятель Михайлівського храму у селі Ротмістрівка, настав час їм мати власну помісну церкву.

"Звичайно, були і є церковні люди, які живуть у світі власних переконань, нав'язаних російською пропагандою. У нас теж знайшлися такі, що співають з "чужого голосу". Але абсолютна більшість поставилася до цього вибору свідомо, розуміючи, що настав час мати власну помісну церкву, а не молитися за "великого московського пана і отця", який зовсім не є батьком для нашого народу", - розповідає священик.

Отець Стефан також додав, що в одному з сусідніх сіл на загальних зборах священик почав агітувати людей на користь "руського миру", але селяни осадили й дали час визначитися, з ким він: українцями, серед яких живе, чи з тими аномальними ідеями, які живуть в його голові.

Нелюди дешево відбулися: Суд у Кривому Розі виніс вирок прийомним батькам, які розчленували та спалили тіло доньки

понеділок, 24 січень 2022, 21:44

У Кривому Розі Дніпропетровської області до 9 років позбавлення волі засуджено прийомних батьків, які у 2017 році розчленували та спалили тіло 6-річної доньки Аміни Менго. Про це повідомляє відділ комунікації Головного управління Національної поліції у...

"Це бажання з підсвідомості": На Буковині депутатка закупила сірники, сіль і борошно, у мережі розкритикували

понеділок, 24 січень 2022, 20:44

Попри заклики української влади зберігати спокій все ж є ті, хто піддається паніці. Ба більше, своєю поведінкою ці люди змушують переживати й їхнє оточення. Так, депутатка Чернівецької міської ради Тетяна Шепелько налякана загрозою нової російської агр...