Не для нервових! В Індонезії народився хлопчик із двома обличчями і парою мізків (фото, відео)

В Індонезії живе дитина із двома обличчями і двома мізками в одній голові. Хлопчик на ім'я Гілан Ендіка народився в індонезійському місті Батам два місяці тому, повідомляють Патріоти України.

У нього одне тіло, дві руки і дві ноги, але через те, що його брат-близнюк не зміг розвинутися в утробі матері, голова дитини виявилася деформованою. Така патологія випадає на один із 250 тисяч випадків.

Видання зазначає, що деформація голови і присутність мозку та обличчя брата-близнюка піддає життя дитини небезпеці - в голові накопичується зайва рідина. Місцеві лікарі констатували, що не можуть допомогти батькам у цій ситуації. Поки дитина залишається в лікарні під наглядом фахівців.

Мати Гіла розповіла, що не знала про стан сина в утробі аж до пологів. Жінка тричі проходила перевірку ультразвуком, але вона нічого не показала.

Народила дитину без черепа: У Польщі від українки приховали важку патологію плоду і заборонили робити аборт

понеділок, 26 вересень 2022, 12:44

Громадянка України в Польщі народила мертву дитину з важкою патологією.Все через те, що лікарі приховали патологію у дитини та не дали жінці зробити аборт. Історію українки Марії Яворської розповідають "Факти". . Марія переїхала до Польщі 2 роки тому...

На Росії чоловік у чорному влаштував бійню у школі. Багато загиблих та поранених (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 11:46

У російському місті Іжевськ відбулася стрілянина в школі №88. Стрілянина почалася під час уроку, повідомляють пропагандистські ЗМІ. Спочатку було відомо про трьох поранених, серед них двоє дітей. Як зазначається у повідомленні, чоловік у чорному костюм...