Не дружина нардепа Лещенка: Дівчину з простого села Полтавщини зараховують до 100 кращих діждеїв світу

Juicy M або ж Марта Сніткіна змушує танцювати багатотисячний натовп на найпопулярніших фестивалях електронної музики.

Juicy M (Марта Сніткіна)

Її зараховують до сотні кращих діждеїв та діджейок світу, а виступи провела вже у понад 70 країнах світу. І все це досягнення дівчини з простого села Велика Багачка Полтавської області, зазначають Патріоти України.

Коли Марті Сніткіній виповнилось 10 років, її сім'я переїхала в Київ. Дівчинку записали на заняття з танців та фортепіано. Саме вони й допоможуть знайти свій шлях.

Вступивши на факультет журналістики, вона одразу почала працювати – моделлю, ведучою на музичному каналі, і тільки побувавши на діджей-фестивалі, зрозуміла, чим хоче займатися.

Жінкам важко розкрутити своє ім'я в електронній музиці. Усі звикли, що за пультом повинен стояти чоловік. Марта не злякалася. Якщо ти професіоналка, то стать уже не має значення. Заявити про себе допоміг YouTube.

Дівчина записала, як міксує музику одразу на чотирьох сіді-джеях, і це відео стало вірусним. Найбільше дивувало діджеїв, як вона може зводити музику без навушників. Посипалися коментарі, мовляв, це вже записаний трек, а Juicy M лише імітує рухи.

Доки всі сварились у коментарях, дівчина набрала 37 мільйонів переглядів, а потім і взагалі зробила такі записи своєю фішкою. Секретом своєї популярності називає працьовитість. Марта постійно у русі. Новим домом зараз стали Лос-Анжелес та Барселона. При цьому в інтерв'ю просить називати її українською ді-джейкою.

Juicy M (Марта Сніткіна)Шалена кар'єра не стала перепоною для створення сім'ї. Марта – мама двох дітей, яка не припиняла виступів навіть під час вагітності. Зараз у неї підписаний контракт із одним із потужних лейблів електронної танцювальної музики – ArmAda Music, тому попереду ще більше роботи.

Початківцям українка радить працювати над власним стилем, активно використовувати соцмережі і сміливо виставляти свої роботи. За нею у Facebook, наприклад, стежать майже 4 мільйони осіб.

Хіти тижня. "Ей пох...р на вас всех": Мендель штовхнула журналістку (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 15:00

Прес-секретарка президента вирішила не зупинятися на досягнутому та напала на особу однієї із нею статі. Під час 14-годинного пресмарафону, який проводив президент Володимир Зеленський, його прессекретарка Юлія Мендель вкотре відштохнувала журналіста. ...

Приїхав не по роботі: Луценка помітили на вулиці в Лондоні (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 14:30

В ході бесіди з зацікавленим громадянином колишній генпрокурор відповів на кілька запитань. Колишнього генерального прокурора України Юрія Луценка зустріли на вулицях столиці Великобританії - Лондона. Зустріч українця з екс-главою ГПУ на своїй сторінці...