Не голосніше автомата: Презентовано новий безшумний український міномет "Шепіт"

На Міжнародній спеціалізованій виставці "Зброя та безпека 2018" компанія "Рубін-2017" представила власну інноваційну розробку. Це новий 82-мм безшумний міномет "Шепіт", повідомляють Патріоти України.

Міномет призначений для ураження противника на відкритій місцевості. Вогонь може вестись як з закритих, так і відкритих позицій.

Від решти мінометів "Шепіт" відрізняє відсутність стандартних ознак пострілу. Під час пострілу не створюється полум'я, дим.

Звук самого пострілу з міномета не голосніше стрільби з автомату Калашникова з використанням приладу для безшумної стрільби. Такого "шепоту" вдалося досягти завдяки особливій конструкції міни.

Резонанс тижня. Його знали мільйони: Помер легендарний французький актор (фото, відео)

понеділок, 25 травень 2020, 16:00

Французький актор кіно і театру Мішель Пікколі помер. Йому було 94 роки. Пікколі пішов з життя 12 травня в оточенні своєї дружини Людівін і дітей, передають Патріоти України. Друг актора і колишній директор Каннського кінофестивалю Жиля Жакоба повідоми...

Помер у реанімації: У Вінниці смертельно поранили військовослужбовця (фото)

понеділок, 25 травень 2020, 15:56

У Вінниці помер військовий, якого було госпіталізовано з проникаючим ножовим пораненням черевної порожнини. Про це повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції у Вінницькій області в понеділок, 25 травня. Загиблому було 28 років, ...