''Не існує!'': У Росії приголомшили гучною заявою про справу Дятлова (фото)

Кримінальна справа про загибель групи туристів на перевалі Дятлова в 1959 році складається тільки з одного тому, в якому налічується приблизно 400 сторінок. Про це заявив начальник управління з нагляду за виконанням федерального законодавства прокуратури Свердловської області Андрій Кур'яков, повідомляють Патріоти України.

За його словами, ніякого другого тому не існує. "Є ще одна папка з документами, яку називають другим томом кримінальної справи. У реальності це наглядове провадження — документи, за якими контролюється розслідування кримінальної справи", — пояснив Кур'яков.

У єдиному томі кримінальної справи — всі експертизи, це найважливіший документ у розслідуванні, запевнили в прокуратурі. "У справі про загибель "групи Дятлова" достатньо документів, щоб відповісти на запитання, що трапилося у 1959 році на перевалі на Північному Уралі", — запевнив Кур'яков.

У вишиванці кольору неба: Кондитер Ліза Глінська з "МастерШеф" вийшла заміж (фото)

субота, 21 травень 2022, 13:14

Попри війну, українці продовжують створювати сім'ї. 20 травня вийшла заміж Ліза Глінська, переможниця шоу "МастерШеф-2". Обранцем кондитера став Максим Большаков, з яким вона заручилася майже рік тому, повідомляють Патріоти України. Закохані зареєструв...

Війна в Україні - це "не її проблема"?: Моніка Беллуччі одягнула сукню від російського бренду (фото)

субота, 21 травень 2022, 12:59

Відома італійська акторка та модель Моніка Беллуччі знялася для обкладинки глянцю Madame Figaro. Після нещодавнього відпочинку її доньки Деви Кассель з росіянами, знаменитість одягнула для обладинки видання сукню від російського бренду, повідомляють Па...