"Не х...й шастать": Обурену російську оперну діву виставили з шоу в Лондоні

Ситуація дійшла до тієї межі, що росіянам повертають гроші, аби не терпіти їх в порядному суспільстві.

Анна Нетребко. Фото: соцмережі.

Всесвітньо відому оперну співачку Анну Нетребко, яка переїхала з Росії в Лондон, виставили з театру принца Едуарда, повернувши гроші за квиток на шоу, передають Патріоти України.

"Екс-російська оперна співачка Анна Нетребко поскаржилася (матом, природно) у себе в "Інстаграм", що її з сім'єю за 5 хвилин до початку шоу виставили з Театру принца Едуарда. Притому, що за квитки вона виклала 600 євро", - написав на своїй сторінці в Facebook політолог і блогер Олексій Голобуцький.

Він зазначив, що ситуація дійшла до тієї межі, що росіянам повертають гроші, аби не терпіти їх в суспільстві. Політолог також спрогнозував, що російських артистів можуть видворити хіба що в Азію.

"Ось так поступово і набирає сили цей вал: їм навіть гроші повертають, щоб не терпіти в своєму суспільстві. Цікаво, куди вони поїдуть, коли їх все ж остаточно витурять з Європи? Терпіти їх і навіть дати якось заробляти погодиться хіба що дуже Середня Азія. Тому що в Росію вони не повернуться ні за яких обставин - хоча місцева публіка наївно запрошує (якщо, звичайно, це не знущання таке)", - резюмував Голобуцький.

В гробниці першої жінки-фараона: На півдні Єгипту виявили запечатані глеки з вином, якому 5 тисяч років (фото)

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:30

“Виявлені посудини великі і в хорошому стані збереження. А залишкам вина, знайденим всередині, приблизно 5000 років", - прокоментував знахідку Мустафа Вазірі, генеральний секретар Вищої ради старожитностей Єгипту. . Археологи виявили посудини в гробниц...

Колись тут жили черепахи та інші тварини: У Києві повністю висохло озеро (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 23:49

У Подільському районі Києва, на Виноградарі, повністю висохло озеро Синє. Від нього лишилося кілька невеликих калюж та вологий ґрунт. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів київський активіст Михайло Сторожук, передають Патріоти України. «Повніст...