"Не ходите, дети, в Киеве гулять?": Де в столиці найчастіше зникають люди

Найменшу кількість разів губилися люди в Подільському районі - 7 разів і Печерському - 4 рази.

Найчастіше люди зникали в Солом'янському районі. Фото: соцмережі.

У цьому році найбільше зникнень людей в Києві відбулося в Солом'янському районі. Столичні правоохоронці встановили це, проаналізувавши період з 1 січня по 27 листопада 2018 року, повідомляють Патріоти України.

У Солом'янському районі люди пропадали 59 разів. На другому місці опинився Деснянський район з 44 випадками. Третю позицію зайняв Оболонський район, в якому люди губилися 35 разів.

34 випадки правоохоронці зафіксували в Шевченківському і Голосіївському районах. 33 випадки пропажі людей були у Дніпровського району. Найрідше люди пропадають в Дарницькому районі, де розшукували 15 осіб. Найменшу кількість разів губилися люди в Подільському районі - 7 разів і Печерському - 4 рази.

На фронті загинув відомий український музикант (фото)

середа, 4 жовтень 2023, 19:43

У штурмовому бою під селом Роботиним, що на Запорізькому напрямку, загинув відомий український музикант Андрій Чепіль, повідомляють Патріоти України. Артиста-захисника не стало 28 червня разом з іще трьома побратимами під час бойового завдання зі штурм...

Закидали пивними пляшками і склянками: Путіністку Валерію з ганьбою погнали зі сцени

середа, 4 жовтень 2023, 19:29

Російська співачка Валерія відкрито підтримує кремлівський режим і виступає на пропагандистських концертах. А кілька років тому путіністка зіткнулася з "любов'ю" глядача, її з ганьбою погнали зі сцени, зазначають Патріоти України. Так, шоумен Отар Куша...