Не менше п'яти куль: У Росії розстріляли відомого бізнесмена

За непідтвердженою інформацією вбивця тримав при собі ключку для маскування.

Фото: ЗМІ

У понеділок, 5 березня, бізнесмен Леонід Казарновський був убитий в Росії в підмосковному Одинцово, повідомляють Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Злочин було скоєно на парковці біля Льодового палацу. Як заявила помічник керівника ГСУ СКР по Московській області Ольга Врадій, російського бізнесмена застрелили о 23.30, коли він вийшов з будівлі палацу після тренування з хокею. Невідомий підійшов до нього, коли підприємець прибирав в багажник спортивну сумку. Кілер зробив в бізнесмена не менше 5 пострілів з близької відстані, в тому числі два в голову.

Казарновського було 58 років. Його сім'я живе в Німеччині, покійний володів двома квартирами в Одинцовському районі. Був співвласником фірм "Домінанта Брюлін", "Делайт", "Вессель". Основний профіль - торгівля посудом. Разом з братом Казарновський володів компанією - єдиним дистриб'ютором товарів класу люкс фірми Villeroy & Boch.

Під Москвою знов велика пожежа

четвер, 2 лютий 2023, 3:10

На складі з пластиком у російському селищі Нахабіне, що під Москвою, в міському окрузі Красногорськ сталася пожежа, повідомляє Life. . У боротьбі з вогнем задіяно 37 осіб та 11 одиниць техніки. Від МНС Росії — чотири одиниці техніки та 14 співробітн...

В Італії знайшли тіло 23-річної українки, яку міг вбити її власний бойфренд

середа, 1 лютий 2023, 23:00

Українка родом з Чернівців Яна Малайко, якій було всього 23 роки, зникла в Італії. Там вона проживала останніх 8 років разом зі своїм хлопцем з Молдови, який на 10 років від неї старший. Ім'я чоловіка – Дмитро Стратан. ЗМІ констатували, що правоохоронц...