Не обійшлось без сутичок: У Києві проходить "Марш жінок" (фото)

На Михайлівській площі у Києві проходить акція "Марш жінок", учасники якої виступають проти домашнього, сексуального і психологічного насильства, повідомляють Патріоти України.

Так, на Михайлівській площі вже зібралося близько 100-150 осіб. Вони тримають плакати з гаслами: «Ні насильству, домаганням, проституції, згвалтуванням?», «Моє тіло — моє діло» та «Я — транс-жінка-феміністка. чого досягли ви?». Один з учасників акції також тримає прапор ЛГБТ-спільноти.

На сторінці Маршу жінок у Facebook, зокрема, повідомляється: «Ми виступаємо проти ультраправового, домашнього, сексуального, економічного та психологічного насильства. Ми виступаємо проти тиску та насильства патріархального устрою».

Учасники «Маршу жінок», участь в якому беруть також і чоловіки, заявили, що підтримують ухвалення Стамбульської конвенції, закликають, зокрема, дати жінкам захист від насильства, дати рівні можливості для них та скасувати гендерні стереотипи. Вони викинули у смітник так звані «інструменти пригноблення патріархату» - сковорідку, туфлі на підборах тощо.

Серед іншого учасники акції наголосили, що виступають проти заборони права на аборт та «кухонного рабства». Поруч із учасниками акції зібралися її противники. Противники Маршу жінок тримають плакати з гаслами: «Бог! Батьківщина! Патріархат!», «Фемінізм руйнує українські родини» та «Сучасний фемінізм спотворює Богом закладений образ жінки» і прапори, зокрема, з символікою руху «Традиція і порядок». Учасників акції та її противників розділяє кордон поліції. У певний момент на боці, де збиралися учасники акції Маршу жінок, сталася сутичка.

Поліція відвела в бік чоловіка, який агресивно поводився. На його підтримку до поліції підбігли кілька чоловіків. Пізніше учасники акції, які виступають проти Маршу жінок, повідомили, що затримали одного з їхніх.

Джерело: УНІАН

Дуже схожа на батька: Ексчоловік Ані Лорак показав, як виросла їхня донька (фото)

п’ятниця, 9 червень 2023, 14:00

Колишній чоловік співачки-зрадниці Ані Лорак, турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу привітав їхню спільну доньку Софію з днем народження, передають Патріоти України. Сьогодні, 9 червня, донька Ані Лорак та Мурата Начаджиоглу Софія святкує 12-річчя. З ...

Кулаком прямо в обличчя: В Києві водій Mercedes побив працівника евакуатора

п’ятниця, 9 червень 2023, 13:43

Подія сталася сьогодні вранці на вулиці Велика Васильківська, 104, біля поліклініки. В Департаменті транспортної інфраструктури КМДА кажуть, що причина побиття водія евакуатора банальна – чоловіку не сподобалося, що евакуатор зайняв частину проїзду. "Н...