Не оздоровлює, а вбиває! 90% води у пластикових пляшках забруднені, - американські вчені

​Коли п'ємо воду з пластикової пляшки, у організм можуть потрапляти небезпечні мікропластичні частинки.

90% зразків води у пляшках забруднені мікропластичними частинками, повідомляють Патріоти України з посиланням на Time. У дослідженні, яке провела журналістська організація Orb Media разом із Університетом штату Нью-Йорк у Фредоні, був вивчений вміст 250 пластикових пляшок 11 різних марок, придбаних у 9 різних країнах.

У середньому в літрі води траплялося 10 таких частинок, кожна з яких мала розмір трохи більше, ніж ширина людської волосини.

Такий рівень забруднення мікропластиковими частинками приблизно вдвічі більший, ніж у виявлений у воді з-під кранів, океанах, озерах та річках.
Нове дослідження доводить, що вода у пляшках забруднена через пластикову упаковку і частково - під час розливу.
Поки що вченим не відомо, який вплив на здоров'я людини мають мікропластикові частинки. Адже, за їх словами, пластик складається з багатьох досі не відомих хімічних елементів.
Згідно з Європейською агенцією безпеки харчової продукції 90% знежиреного пластику може пройти крізь людський організм, не завдавши йому шкоди. Проте решта може потрапити у кишечник або пройти через лімфатичну систему.

Не доїхав: Партизани в Мелітополі "вклали на бік" ворожий бронепоїзд з боєприпасами

неділя, 3 липень 2022, 10:54

Російські окупанти планували пустити з окупованого Криму на територію окупованої Запорізької області потяг, але передумали. Також в них не вийшло возити зброю з Крима до Мелітополя, бо на заваді стали місцеві партизани. Про це повідомив міський голова ...

"Російський борщ" такий самий абсурд як "російська піца": Клопотенко пояснив безпідставність істерик Москви щодо висновків ЮНЕСКО стосовно української культової страви

неділя, 3 липень 2022, 9:35

Телеведучий зізнався, що розплакався, коли дізнався, що український борщ внесли до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. Відомий український шеф-кухар Євген Клопотенко погодився, що "російський борщ" має право на існування, проте він нічим ...