Міжнародна група вчених з'ясувала, що жир забезпечує організму стійкість до інфекцій. Т-клітини пам'яті, виявлені в жировому прошарку мишей і мавп, зберігають інформацію про антигени і формують вторинну імунну відповідь, повідомляють Патріоти України.
Якщо одного разу вони зіткнулися з вірусом, то наступного разу будуть активніше з ним боротися. Вчені двічі піддавали піддослідних мишей дії бактерій. Удруге Т-клітини швидше від інших імунних клітин відповідали на шкідливий вплив. "Жирова тканина служить чарівним зіллям, що активує T-клітини", – пояснює співавтор дослідження Ясміна Белкайд.
Експерименти показали, що Т-клітини пам'яті утворюють щільні групи в жирових відкладеннях, які володіють величезним запасом поживних речовин. Жир треба вважати імунним органом, стверджує викладач медицини в Колумбійському університеті Ентоні Ферранте. Втім, корисний не весь жир і не в будь-яких кількостях.
Український нападник Роми Артем Довбик, який відзначився голом у матчі чемпіонату Італії з Дженоа (3:1), проявляє стримані емоції після результативних ударів. Форвард збірної України заявив, що не повністю задоволений грою, яку демонструє та продовжує ...
Волонтер із Японії Фумінорі Цучіко, який щодня безкоштовно годує сотні харків'ян, заявив, що ризикує втратити можливість законного перебування на території України. За його словами, все через те, що він не може потрапити на прийом до територіального ор...