"Не повторяйте больше эту ошибку": Жириновський незадоволений, що йому подарували замало ковбаси і цукерок

Одіозному політику дуже сподобалася ковбаса із Мордовії і він вимагає як мінімум 10 батонів.

Жириновському сподобалася виставка, але не кількість подарунків. Фото: ТАСС.

7 листопада в Держдумі РФ проходила виставка під знаком Республіки Мордовія. Регіон представляв унікальну експозицію «Республіка Мордовія - територія інновацій», на якій побував лідер ЛДПР Володимир Жириновський і здивувався, що ковбаси йому прислали в якості подарунка занадто мало, передають Патріоти України.

«Я не прошу, чтобы 10 батонов, но 3−4 батона попробовать. Потому что очень вкусная колбаса! Конфеты вкусные", — зазначив Жириновський.

Одіозний політик був під враженням від Мордовії, він подякував учасникам виставки і ще раз вказав їм на «помилку» і закликав її більше не повторювати. "Я не прошу заносить корзинами. Не надо! Но 4−5 батонов можно же прислать, 5−6 коробок можно было занести?" — обурився лідер ЛДПР.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...