Не сподобався колір волосся: Директор принизила дівчину під час святкової лінійки

Жінка змусила 13-річну школярку "сховатися подалі" на святковій лінійці.

В одній із маріупольських шкіл директор принизила дівчину під час святкової лінійки. Жінка наказала "сховатися подалі", бо їй не сподобався колір волосся школярки, передають Патріоти України.

Таке ставлення вчителя до учня викликало в соціальних мережах чималий резонанс, і його назвали "булінгом", тобто приниженням гідності. Журналістам телефоном вдалося поспілкуватися з самою школяркою Анастасією, а також з її мамою Ілоною.

"Вона сказала, щоб я за тиждень перефарбувалася з малинового на каштановий, тому що це неприродний колір волосся", - розповіла Анастасія.

Ілоні директор школи повідомила, що її донька порушує якийсь статут школи, якого та ніколи не бачила.
Активно відреагували на ситуацію в Маріуполі користувачі соцмереж та юристи. Останні запевняють, що директор місцевої школи таким вчинком порушила закон. "Є наказ Міністерства освіти, де чітко визначено, що таке жорстоке поводження. Приниження - це, коли дітей ставлять в куток, не випускають в туалет, обговорюють їх зовнішній вигляд та їхні недоліки перед всім класом. В даному випадку перед всією школою зробили зауваження і поставили на задній ряд. Тут чітке порушення прав дитини, - сказав юрист ГО "Батьки SOS" Роман Бондаренко.
Вчителі переконані, що таке ставлення до дитини може завдати чималої шкоди психологічному стану. Вони запевняють, що зовнішній вигляд школяра аж ніяк не впливає на його розумові здібності та здатність навчатися. В цьому віці підліткам хочеться виділитися та бути в чомусь унікальним.
Джерело: 1+1

"Твою екскурсію Хортицею не забудемо ніколи": У боях за Україну загинув історик та "кіборг" (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 0:36

Виконувач обов'язків міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв 5 жовтня у соцмережі "Фейсбук" повідомив, що загинув В'ячеслав Зайцев. Чоловік був істориком, військовим та депутатом Запорізької міської ради останніх двох скликань, передають Патріоти Укр...

Знаменитий український тенісист відмовився сидіти в тилу і пішов бити окупантів (фото)

середа, 5 жовтень 2022, 23:42

Знаменитий український тенісист Олександр Долгополов зізнався, що їде на фронт до гарячої точки. За словами уславленого спортсмена, він більше не може відсиджуватися у тилу, передають Патріоти України. Олександр нагадав, що ще до початку "могилізації" ...