Не тільки в Черкасах: На Дніпропетровщині дітям масово стало погано на шкільній лінійці

Медики констатували у дітей вегетосудинної пароксізсм. Госпіталізували тільки одну дитину з діагнозом невротичної реакції.

Ілюстрація: rbc.ua

Під час шкільної лінійки 8 травня в м. Новомосковськ Дніпропетровської області діти масово відчули запаморочення і нездужання. В ГУ ДСНС Дніпропетровської області повідомили, що одночасно самопочуття погіршилося майже у 20 учнів Новомосковської школи №6, повідомляють Патріоти України.

"Діти відчули легке нездужання, у деяких паморочилося в голові, але ніхто свідомості не втрачав. Керівництво школи прийняло рішення викликати бригаду швидкої допомоги і ДСНС", - повідомили в прес-службі Державної служби з надзвичайних ситуацій. Відзначається, що всі учні з різних класів і до цього вони не відвідували шкільну їдальню.

Нагадаємо, що аналогічний випадок у більших масштабах вразив школу у Черкасах. Лікарі розводять руками.


Сонце у знаку Скорпіон: астрологи розповіли, на кого в цей період чекає казкова удача

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 9:17

У західній астрології вважається, що Сонце знаходиться в знаку Скорпіона приблизно з 24 жовтня по 22 листопада. Астрологи розповіли, кому в цей період буде везти найбільше. Якщо зодіакальний Скорпіон набирає чинності, значить, всім людям, народженим в ...

Учасниці "Жіночого кварталу" показали себе у всій красі (фото, відео)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:30

Відома українська актриса Лера Товстолес показала себе і колег по проекту... На фото Лера стоїть у помаранчевій толстовці. Поруч можна побачити Ольгу Жковцову, яка була в рожевій футболці. По центру розташувалася Настя Оруджова у футболці з пристойним ...