Не вірте у брехню шарлатанів: Супрун розповіла про небезпечну епідемію, яка шириться світом (відео)

Не можна сліпо вірити інформації, що шириться мережою, особливо, якщо це стосується здоров'я.

Фото: life.pravda.com.ua

Світом шириться епідемія недовіри науці - налякані страшними та непідтвердженими легендами, люди ставлять під сумнів факти та давно доведені наукою істини. Про це у Facebook написала в. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, повідомляють Патріоти України.

Як приклад урядовець навела страх, що вакцини викликають аутизм, хоча це неправда. "Люди ладні повернути жахливі хвороби в реальність 21 сторіччя, аніж повірити науці та вакцинуватися. Навіть те, що науці вдалося подолати віспу, а вакцини від поліомієліту рятують життя 400-500 тисячам дітей щороку, не є переконливим для них", - додала Супрун.

Також в. о. міністра зазначила, що люди довіряють Google більше, ніж досвіду лікарів, користуються гомеопатією, відкидаючи медицину. Хоча жодне належне наукове дослідження не змогло довести, що гомеопатичні препарати справді працюють.

"Не вірять у небезпеку кліматичних змін, бояться генномодифікованих продуктів – на жаль, прикладів, як страх та недовіра фактам гальмують науковий прогрес, чимало. Це все заважає науці рятувати планету і людей, які потребують допомоги", - констатувала Супрун.

За її словами, є лише один шлях не розучитися розрізняти, що є правдою, а що ні, - критично мислити. "Не приймайте щось як належне. Вимагайте підтвердження, будьте уважні та в міру скептичні. Опрацювання фактів - це те, що допомагає нам обрати вірний шлях та пізнати правду", - зазначила Супрун.

Ніл Деграс Тайсон про науку сьогодні:

"Сьогодні хочу сказати": Оля Полякова назвала ім'я людини, яка "вижила" Ані Лорак з України

неділя, 2 квітень 2023, 15:14

Українська співачка Оля Полякова прокоментувала заяву Ані Лорак про те, що її нібито "вижили" з України. Лорак неодноразово в своїх інтерв'ю розповідала, що деякі впливові люди нібито зробили "замовлення" на те, щоб їй не давали виступати тут, тому їй ...

"Життя змінюється кардинально": Скандальна прес-офіцерка ДПСУ Плантовська поїхала з України

неділя, 2 квітень 2023, 14:43

Скандальна прес-офіцерка ДПСУ Іванна Плантовська поїхала з України після своїх резонансних розваг. Про свій виїзд з України сама Плантовська повідомила у Facebook, передають Патріоти України. Вона показала коротке відео, на якому позує на терасі поблиз...