Не вірте у брехню шарлатанів: Супрун розповіла про небезпечну епідемію, яка шириться світом (відео)

Не можна сліпо вірити інформації, що шириться мережою, особливо, якщо це стосується здоров'я.

Фото: life.pravda.com.ua

Світом шириться епідемія недовіри науці - налякані страшними та непідтвердженими легендами, люди ставлять під сумнів факти та давно доведені наукою істини. Про це у Facebook написала в. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, повідомляють Патріоти України.

Як приклад урядовець навела страх, що вакцини викликають аутизм, хоча це неправда. "Люди ладні повернути жахливі хвороби в реальність 21 сторіччя, аніж повірити науці та вакцинуватися. Навіть те, що науці вдалося подолати віспу, а вакцини від поліомієліту рятують життя 400-500 тисячам дітей щороку, не є переконливим для них", - додала Супрун.

Також в. о. міністра зазначила, що люди довіряють Google більше, ніж досвіду лікарів, користуються гомеопатією, відкидаючи медицину. Хоча жодне належне наукове дослідження не змогло довести, що гомеопатичні препарати справді працюють.

"Не вірять у небезпеку кліматичних змін, бояться генномодифікованих продуктів – на жаль, прикладів, як страх та недовіра фактам гальмують науковий прогрес, чимало. Це все заважає науці рятувати планету і людей, які потребують допомоги", - констатувала Супрун.

За її словами, є лише один шлях не розучитися розрізняти, що є правдою, а що ні, - критично мислити. "Не приймайте щось як належне. Вимагайте підтвердження, будьте уважні та в міру скептичні. Опрацювання фактів - це те, що допомагає нам обрати вірний шлях та пізнати правду", - зазначила Супрун.

Ніл Деграс Тайсон про науку сьогодні:

На Одещині чоловік знайшов на дорозі згорток, який вибухнув - постраждалому відірвало пальці

понеділок, 28 листопад 2022, 13:59

В Одеському районі чоловік на дорозі знайшов згорток. Коли він почав його розвертати, невідомий пристрій вибухнув. Про це повідомили в Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, передають Патріоти України. Як стало відомо, 55-річний чоло...

Обмеження не для всіх? Під час режиму економії світла в Одесі відкрили льодову ковзанку та луна-парк

понеділок, 28 листопад 2022, 13:44

В одеському парку Шевченка, попри режим економії електроенергії, відкрили льодову ковзанку. Устаткування для підтримки льоду потребує значних енерговитрат, передають Патріоти України. Зазначається, що у неділю в парку відкрилася льодова ковзанка. І наг...