Не впізнати! Умільці зробили з "Запорожця" крутий позашляховик (фото)

У мережі з'явилися фото дуже нетипового тюнінгу ЗАЗ-968М. Автомобіль виставили на продаж всього за 2000 доларів, повідомляють Патріоти України.

Не кожен день побачиш "Запорожець" з повним приводом, переднім розташуванням двигуна, збільшеним кліренсом і позашляховими шинами. Пояснюється зміна просто - кузов ЗАЗ модернізували і встановили на раму УАЗа. Автомобіль двомісний, зате має всі атрибути позашляховиків. І можна бути впевненим, що аналогів такому автомобілю точно не знайти.

Хіти тижня. "Все в го*не и моче, отношение к пациенту - пи**ец! Су*а, нет слов!": Киянин шокував розповіддю про реалії коронавірусної лікарні

четвер, 29 жовтень 2020, 3:00

У Києві пацієнтів з коронавірусом лікують у лікарні в жахливих умовах з антисанітарією та неналежним ставленням медичного персоналу до хворих. Також мають місце інциденти з крадіжками медичного обладнання. Про ситуацію в інфекційному відділенні клінічн...

Хіти тижня. "Земля тряслась - як наші груди, змішались у купу коні, люди ...": В Одесі сталося криваве "побоїще" (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 2:00

Інцидент стався в кафе "Фанконі". Як видно на кадрах, спочатку почалася бійка між хлопцями, в ній брали участь і дівчата. У бійку втрутилися поліцейські. В результаті інциденту щонайменше в одного з учасників було сильно розбите обличчя.