Не врятували: У США помер нащадок російських князів

Фото: ЗМІ

Нащадок російських князів Володимир Голіцин помер у США на 77-му році життя. Він був президентом Російського дворянського зібрання у Штатах. Про це заявили в організації Російська асоціація дворянства у США, повідомляють Патріоти України.

Останнім часом він страждав від онкологічного захворювання. "Володимир Голіцин помер у четвер в госпіталі Пенсільванії", - сказав в повідомленні.

Відспівування і прощання відбудуться 26 лютого у Знам'янському синодальному соборі. Поховають князя Голіцина на Ново-Дівеєвському цвинтарі Нью-Йорка.

Як відомо, батьки Володимира Голіцина, який народився у 1942 році в Белграді у Сербії, емігрували з Росії після Жовтневої революції 1917 року. В середині 1950-х його сім'я перебралася до Нью-Йорка. Володимир Голіцин працював у банківській сфері, а Росію вперше відвідав у 1990 році.

Співала про Україну, а чекала РФ: Дівчинка з Лисичанська вразила "перевзуванням" (відео)

понеділок, 4 липень 2022, 14:39

Дівчинка з Лисичанська вразила мережу своїм "перевзуванням". Нещодавно вона співала про вільну Україну, а учора щиро раділа, коли окупанти зайшли до міста, передають Патріоти України. Відео з дівчинкою записали російські пропагандисти, а згодом у мереж...

Другою жертвою стала румунка: З'явились моторошні подробиці смертельних нападів акули в Єгипті

понеділок, 4 липень 2022, 11:56

У Єгипті неподалік Хургади акула напала на ще одну туристку. 40-річна громадянка Румунії загинула від отриманих поранень, її тіло знайшли за кілька годин після нападу на австрійку, передають Патріоти України. Місцева влада прийняла рішення закрити пля...