Не врятували: У США помер нащадок російських князів

Фото: ЗМІ

Нащадок російських князів Володимир Голіцин помер у США на 77-му році життя. Він був президентом Російського дворянського зібрання у Штатах. Про це заявили в організації Російська асоціація дворянства у США, повідомляють Патріоти України.

Останнім часом він страждав від онкологічного захворювання. "Володимир Голіцин помер у четвер в госпіталі Пенсільванії", - сказав в повідомленні.

Відспівування і прощання відбудуться 26 лютого у Знам'янському синодальному соборі. Поховають князя Голіцина на Ново-Дівеєвському цвинтарі Нью-Йорка.

Як відомо, батьки Володимира Голіцина, який народився у 1942 році в Белграді у Сербії, емігрували з Росії після Жовтневої революції 1917 року. В середині 1950-х його сім'я перебралася до Нью-Йорка. Володимир Голіцин працював у банківській сфері, а Росію вперше відвідав у 1990 році.

На Полтавщині жінка облила бензином та підпалила коханку чоловіка

субота, 28 січень 2023, 14:29

На Полтавщині жінка облила бензином і підпалила знайому свого чоловіка. Все це – через ревнощі, інформують Патріоти України. Мешканка Оржиці підозрювала, що її цивільний чоловік на стороні зустрічається з іншою. 2 липня 2022 року вона прийшла до знайом...

Пустельні піски приховували справжній скарб: У Єгипті виявили уціліле місто римської епохи

субота, 28 січень 2023, 14:05

У місті Луксор на півдні Єгипту археологи виявили ціле житлове місто римської доби. Про це повідомляє Egypt Today. Єгипетська археологічна місія виявила групу сімейних поховань доби Тринадцятої династії Другого проміжного періоду під час розкопок на цв...