Не витримав: Мережу вразила кричуща трагедія з бійцем ЗСУ (фото)

Стало відомо про самогубство українського військовослужбовця, який воював на Донбасі. Про це пише фонд "Повернись живим" у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Не витримала психіка. Він повісився", - читаю слова, що обпалюють холодом. Десь тиждень тому ми опублікували на сторінці фонду дві фотографії військового на вже окупованому блокпосту "Балу" поблизу Дебальцеве. Усміхнений і щирий, він тримав на руках таксу на ім'я Рубін, якого кинули місцеві. Один з користувачів, ветеран війни на Донбасі, написав під постом: "Царство небесне", - йдеться в повідомленні. При цьому, як уточнюється, дізнатися прізвище або будь-які інші дані про загиблого так і не вдалося.

Нібито від Печерського суду: Українці отримують небезпечні SMS

субота, 3 червень 2023, 20:16

Урядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України попереджає про розповсюдження серед українців фішингових SMS. Про це повідомляє Держспецзв’язку, передають Патріоти України. Повідомлення надходять від адресанта SUDpovistka нібито від...

Навіть кримські дітлахи знають хто такий х@йло (відео)

субота, 3 червень 2023, 20:08

Малеча барахтається в морі і обмінюється життєвти досвідом. Хочеться подякувати батькам за правильне виховання дівчат, не зважаючи на 9 років окупації.