Не змушуйте торгувати біблійними цінностями: Предстоятель ПЦУ Епіфаній розповів про допуск представників ЛГБТ до причастя

​Церква має чітку позицію у цьому питанні ,і не має наміру відступати від канонів ортодоксального християнства

Предстоятель Православної церкви України Єпіфаній у своєму недавньому інтерв'ю BBC розповів про допуск представників ЛГБТ-спільноти до причастя, яке є одним з головних таїнств православної церкви. За його словами, церква, як і Всеукраїнська рада церков, у цьому питанні має чітку позицію, зазначають Патріоти України.

На питання про те, чи допустять представників ЛГБТ-спільноти до причастя, Єпіфаній відповів, що вони зможуть взяти участь у таїнствах, якщо покаються у своїх гріхах, якщо виправлять свої помилки". Також він підкреслив, що ПЦУ непохитна у цьому питанні, оскільки "церква чітко розрізняє, де є гріх. Ми не можемо гріх назвати добром".

Єпіфаній розповів: "Є людина, до якої ми ставимося з любов'ю. Але гріх, який ми повинні припиняти і говорити про нього відкрито. Є спосіб життя, який несумісний з християнськими поглядами. Тому позиція Православної церкви є зверненням Всеукраїнської ради Церков, і в цьому питанні ми непохитні. Тому що ми базуємося на засадах Священного Писання, де чітко говориться про те, що це є гріхом. І ми не можемо у Церкві назвати це добром. Тому люди повинні каятися у своїх гріхах, виправляти свої помилки. І якщо людина покається, якщо вона це визнає, то звичайно, вона може брати участь в таїнствах".

Політики "єврооптимісти" вважають Православ'я нетолерантним та морально застарілим


Хіти тижня. "Довбо*об! Йди нах*й!": Вінницький коп красномовно пояснив водієві причину зупинки авто

субота, 16 листопад 2019, 2:00

Шокуюче відео, на якому вінницький коп вживає нецензурну лайку до водія, вже облетіло всю країну та зібрало сотні обурених коментарів. «Все сталось у вихідні. Їхав з Літина у бік Він­ниці. Раптом помітив автомобіль патрульних, які чомусь рушили за мною...

Хіти тижня. Неймовірно і моторошно: У Китаї зняли рибу "з людським обличчям" (відео)

субота, 16 листопад 2019, 0:35

У ставку, розташованому в околицях китайського міста Куньмін, на відео зняли дивного вигляду коропа.