Не знайшлось місця: У Росії "швидка" висадила хвору школярку на вокзалі

Без таблеток дев'ятикласниця Віка Куликова в школу не ходить, особливо після скандального випадку.

Ілюстрація: fakty.ictv.ua

У Челябінській області регіональний мінохоронздоров'я з'ясовує, чому бригада швидкої допомоги висадила школярку з високим тиском на автовокзалі, повідомляють Патріоти України.

Десятикласниця відчула себе погано на уроці. Лікарі повезли її в найближчу лікарню, але там не виявилося вільних місць. До цього часу ліки, судячи з усього, почали діяти, і дівчинка стала почувати себе краще

Без таблеток дев'ятикласниця Віка Куликова в школу не ходить, особливо після скандального випадку, яким вже зацікавилися в регіональному Міністерстві охорони здоров'я. З тиском 170 на 140 дівчинку повинні були госпіталізувати прямо з занять в найближчу клініку.

А вийшло, що просто довезли до лікарні. Там медики видали школярці довідку про те, що місць в стаціонарі немає, рекомендується термінова консультація кардіолога. А далі її знову розмістили в кареті швидкої і довезли до автовокзалу, де висадили і попрощалися.

Батьки дівчинки спочатку не зрозуміли, що сталося. Їхня донька вже кілька років мучиться від головного болю і різких стрибків тиску. Бувало, доводилося викликати невідкладну допомогу. Але коли Віка подзвонила і заплутано розповіла, що лікарі чомусь відвезли її не в іншу лікарню, не в школу, не додому, а на вокзал, їх обуренню не було меж.

Шкільна медсестра Оксана Коваль тим часом впевнена, що зробила дівчинці всю необхідну допомогу і передала пацієнтку в руки колег. А за їх дії відповідати не може. Однак, згідно з вимогами, супроводжувати неповнолітню повинні були дорослі. Але виходить, що батьки і вчителі не знали, а сама Коваль робити цього не стала.

Тим часом в лікарні, де відмовилися прийняти підлітка, теж проходить внутрішня перевірка. Відомо, що фельдшери вже дали пояснення: висадили дівчинку там, де їй нібито було зручно. До того ж її стан значно покращився і побоювань, на їхню думку, не викликало.

"Чому ми повинні голосно про це говорити?": Перша ракетка Білорусі Соболенко не розуміє заяв проти війни в Україні

понеділок, 29 травень 2023, 21:53

Вона також додала, що для неї не стала несподіванкою поведінка українки, яка відмовилася тиснути руку суперниці з країни-агресорки. "Щодо ситуації з війною, то я вже казала багато, багато разів: ніхто в цьому світі, російські спортсмени або білоруські ...

Відпочинок закінчився трагедією: На пляжі раптово почалась гроза і вбила туриста на очах у його коханої

понеділок, 29 травень 2023, 21:43

У Греції під час відпочинку на пляжі раптово помер турист з Великої Британії. Сталось це під час того, як його кохана знімала його на камеру. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. Молодий чоловік перебував у районі Агіа-Агаті на Родосі,...