Неабияка фронтова професія: "Лучше, чем дома. Сегодня повару разрешим из РПГ пострелять", - бійці ЗСУ про те, як цінують маленькі радощі життя

​На війні людина дуже цінує маленькі радощі життя. Найчастіше хлопці просять старого бійця приготувати борщ – «хунтабандерівці» вони і є «хунтобандерівці».

Бійці ЗСУ на передовій розповіли про свій щоденний раціон і про постачання необхідного для приготування їжі, повідомляють Патріоти України.

Як повідомляє Військове телебачення України, в перервах між боями бійці можуть підкріпитися борщем, солянкою, шашликом і дерунами. Готує для них кухар, якого бійці між собою шанобливо називають "батько".

"Навіть краще, ніж удома. Сьогодні кухареві дозволимо з РПГ вистрілити. Можна пару раз", - жартує один з бійців, смакуючи котлеткою.

"Нам привозять картоплю, моркву, капусту, тушонку, м'ясо, сир, сардельки - все що завгодно. Від голоду точно не помремо", - «виправдовує» різноманітність свого смачного меню старий кухар.


"Укренерго" повідомляє про влучання ракет в енергетичні об’єкти - пошкоджено магістральні мережі та мережі обленерго

четвер, 21 вересень 2023, 11:22

Сьогодні вранці, 21 вересня, через масовану ракетну атаку ворога зазнали пошкоджень об’єкти в західному та центральному регіонах, передають Патріоти України. Як повідомляє прес-служба НЕК "Укренерго", було частково знеструмлено споживачів в Рівненській...

Росіяни валялися п'яні під готелем і лаялись: Забужко під час поїздки до Латвії побачила росіян у "природних умовах"

четвер, 21 вересень 2023, 10:58

Українська письменниця Оксана Забужко розповіла, як зіткнулася з пʼяними росіянами в Латвії. Українка вирушила до Риги, щоб презентувати свою перекладену книгу "Найдовша подорож". У готелі вона стала свідком неадекватної поведінки громадян РФ під вікна...