Небезпека "зверху": У Львові на дівчину впав балкон

Потерпілу доправили до Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги з діагнозом закрита черпно-мозкова травма, струс головного мозку.

Ілюстрація: ЖЖ

У Львові на вулиці Шевченка, 4а, внаслідок падіння фрагменту балкону була травмована 18-річна дівчина. Про це заявили у прес-службі Львівської міської ради, повідомляють Патріоти України.

Лікарі оглянули дівчину та надали їй першу медичну допомогу. Від госпіталізації вона відмовилась та була відпущена додому.

Голова Шевченківської районної адміністрації Надія Бадах уточнила, що дівчину травмував фрагмент балкону розміром 10 см.кв. Жінка також зазначила, що цей житловий будинок перебуває у комунальній власності, проте балкони власників квартир – у приватній.

"На завтра, 15 грудня, адміністрація замовляє вишку, щоб усунути з балкона усі навислі елементи, які можуть бути небезпечними. Також наступного року розглядатимуть можливість проведення ремонту балкона, оскільки будинок є пам’яткою архітектури", – повідомили у прес-службі ЛМР.

Росіяни валялися п'яні під готелем і лаялись: Забужко під час поїздки до Латвії побачила росіян у "природних умовах"

четвер, 21 вересень 2023, 10:58

Українська письменниця Оксана Забужко розповіла, як зіткнулася з пʼяними росіянами в Латвії. Українка вирушила до Риги, щоб презентувати свою перекладену книгу "Найдовша подорож". У готелі вона стала свідком неадекватної поведінки громадян РФ під вікна...

Скільки людей житиме в Україні через 10 років: Демографи кажуть, що 52 млн не буде ніколи

четвер, 21 вересень 2023, 10:39

В Україні в найближчі десять років може змінитися демографічна ситуація. Науковці вважають, що у 2033 році на території нашої держави проживатиме не більше 35 мільйонів людей. Йдеться про кордони 1991 року, передають Патріоти України. Такий прогроз є н...