''Негайно прибути в частину!'': У Харкові невідомі масово розсилають смс із фейковою інформацією (фото)

Користувачі соцмереж вже помітили цікаву особливість: автори повідомлень не дуже добре володіють українською граматикою.

Воєнний стан в Україні. Ілюстрація: Дніпро Час.

У Харкові після новини про введення воєнного стану з 28 листопада на мобільні телефони почали розсилати фейкове сповіщення про негайне прибуття у військові частини, передають Патріоти України.

Фото SMS-повідомлень показала у своєму Twitter спільнота "Ху**вий Харків". "У зв'язку з мобілізацією Вам необхідно негайно прибути у військову частину за місцем проживання", — йдеться у повідомленні. При цьому попереджається, що у разі ігнорування цього заклику, дані адресата будуть передані в суд.

У коментарях до твіту інші харків’яни підтвердили, що їм також приходили подібні повідомлення. "Так можна не йти?" — запитують вони.


Не так багато, як хтось гадає: 15-річний син Потапа чесно зізнався, скільки грошей витрачає щомісяця

неділя, 16 червень 2024, 21:59

Син українського репера та продюсера Потапа – Андрій Потапенко – розповів про свої щомісячні витрати у Києві. Так, юнак з'явився у TikTok ролику користувачки з ніком angelina.pichik і відповів на запитання про суму, яку щомісяця витрачає на власне житт...

Одна з країн ЄС змінила допомогу українцям: Хто тепер зможе отримати гроші

неділя, 16 червень 2024, 21:26

Влада Словаччини затвердила нову систему державних субсидій на житло для осіб зі статусом тимчасового захисту. Виплати призначено для словаків, які безплатно поселили в себе українських біженців похилого віку, з інвалідністю чи малолітніми дітьми або т...