''Негайно прибути в частину!'': У Харкові невідомі масово розсилають смс із фейковою інформацією (фото)

Користувачі соцмереж вже помітили цікаву особливість: автори повідомлень не дуже добре володіють українською граматикою.

Воєнний стан в Україні. Ілюстрація: Дніпро Час.

У Харкові після новини про введення воєнного стану з 28 листопада на мобільні телефони почали розсилати фейкове сповіщення про негайне прибуття у військові частини, передають Патріоти України.

Фото SMS-повідомлень показала у своєму Twitter спільнота "Ху**вий Харків". "У зв'язку з мобілізацією Вам необхідно негайно прибути у військову частину за місцем проживання", — йдеться у повідомленні. При цьому попереджається, що у разі ігнорування цього заклику, дані адресата будуть передані в суд.

У коментарях до твіту інші харків’яни підтвердили, що їм також приходили подібні повідомлення. "Так можна не йти?" — запитують вони.


В Україні продають фальсифікат масла - у небезпечного продукту є дві ознаки

субота, 4 лютий 2023, 17:26

В Україні виявили фальсифікат масла. Невідомий виробник підробив продукцію фірми "Апрель". У фальсифікату є дві ознаки: замість "Апрель" на упаковці вказано помилкову назву "Фірма Апрель". Крім того, на упаковці - неправильна дата виробництва (31 берез...

РФ почала велику атаку - кинуть 170 тис., Пригожина накрили вогнем ЗСУ, Гіркін збере ПВК

субота, 4 лютий 2023, 17:10

В інтерв'ю Олені Кирик на ютуб-каналі «Сейчас» розповів, із чим пов'язаний конфлікт Пригожина та Гіркіна і чому колишній ФСБшник не поспішає вступати до лав ЧВК Вагнера. Більше того, за інформацією експерта, Стрєлков-Гіркін планує створити свою приватн...