''Негайно прибути в частину!'': У Харкові невідомі масово розсилають смс із фейковою інформацією (фото)

Користувачі соцмереж вже помітили цікаву особливість: автори повідомлень не дуже добре володіють українською граматикою.

Воєнний стан в Україні. Ілюстрація: Дніпро Час.

У Харкові після новини про введення воєнного стану з 28 листопада на мобільні телефони почали розсилати фейкове сповіщення про негайне прибуття у військові частини, передають Патріоти України.

Фото SMS-повідомлень показала у своєму Twitter спільнота "Ху**вий Харків". "У зв'язку з мобілізацією Вам необхідно негайно прибути у військову частину за місцем проживання", — йдеться у повідомленні. При цьому попереджається, що у разі ігнорування цього заклику, дані адресата будуть передані в суд.

У коментарях до твіту інші харків’яни підтвердили, що їм також приходили подібні повідомлення. "Так можна не йти?" — запитують вони.


Перетворилась на пропутінську "блогерку": Фейки про удар окупантів по ТРЦ у Кременчуку поширювала місцева наркоторгівка

понеділок, 4 липень 2022, 22:40

Росія залучає наркокур’єрів та наркоманів для інформаційної війни. Однією з таких виявилась кременчужанка, яка поширювала відомості про те, що у зруйнованому ТРЦ "Амстор" нібито зберігалась американська зброя. Про це повідомив міський голова Кременчука...

"Ні огорожі, ні міни, ні поліція не можуть зупинити": На пляжі в Одесі зняли на відео молоду "смертницю"

понеділок, 4 липень 2022, 22:27

В Одесі дівчина пролізла під огорожею на пляжі та пішла купатися в море, не звертаючи уваги на мінну небезпеку. Відео інциденту опубліковано у соцмережах, передають Патріоти України. . Ймовірно, ризикувати життям порушницю змусила “африканська” спека,...