Неймовірна історія китайця, який 20 років переодягався в жінку заради матері (фото)

​Після смерті дочки мама чоловіка почала страждати розладом психіки, і щоб її втішити чоловік переодягався в свою сестру. І застряг в цьому стані на 20 років.

Чоловік заради мами став жити життям жінки. Фото: The Telegraph.

У мережі поширилася історія чоловіка, який просив не розголошувати своє ім'я. Житель китайського району Гуансі протягом 20 років переодягався в жіночий одяг і прикидався рідною сестрою, яка загинула. Все це він робив заради їх матері, яка після смерті дитини стала демонструвати ознаки психічного розладу, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Коли я переодягнувся вперше, вона повірила, що моя сестра повернулася. Вона була така щаслива, що я придумав робити це знову і знову", - розповів він.

За наступні 20 років чоловік буквально став жити як жінка, з часом він перестав носити чоловічі речі. Однак в інтерв'ю журналістам він зізнався, що його не хвилює думка інших людей про те, що він робить для своєї матері.

"Я роблю це для своєї матері, чому мене має турбувати те, що наді мною хтось сміється?" - здивувався він.Ця історія облетіла китайські соцмережі, де розділила користувачів на два табори. Деякі були вражені і дуже зворушені вчинком сина і назвали його "справжнім чоловіком".

Поряд з цим в обговореннях висловилися і ті, хто засумнівався в добрих намірах жителя Гуансі, припускаючи, що чоловік знайшов хороший спосіб приховати той факт, що він є трансвеститом.

Тропічна спека і засуха накриють Україну: Синоптики розповіли, де у липні буде "пекло"

п’ятниця, 1 липень 2022, 16:20

Погода в липні 2022 року дощами українців не порадує. Низку областей накриє засуха, а опади будуть досить рідкісними і локальними, передають Патріоти України. Очікується, що кількість опадів у липні буде нижчою за норму на 20-50%. Такий проноз на цей л...

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...