Неймовірна! Українка завоювала престижний титул у Швеції (фото)

Уродженка Запоріжжя стала найкрасивішою дівчиною Швеції. У дитинстві Марія Хабарова вчилася і жила в Бердянську, повідомляють Патріоти України.

У конкурсі вона змогла завоювати відразу чотири титули - "Missis Intercontinental International World", "Missis Best Fitness Body", "Missis Best Personality", "Missis Queen International of Scandinavien 2018".

Закінчивши в курортному містечку ліцей, вона поїхала в Запоріжжя, де в ЗНУ вчилася на філолога, після чого поїхала в Європу. Тут дівчина зустріла свого чоловіка шведа. Разом з головним титулом Марія отримала можливість представити Швецію на Міжнародному конкурсі краси в Сінгапурі.


Лідера мітингувальників затримали ще до початку акції: Під стінами Ради сталася сутичка між ФОПами і поліцією (фото)

четвер, 23 вересень 2021, 11:45

У столиці в четвер, 23 вересня, на площі перед Верховною Радою проходить мітинг підприємців. Станом на 10:30 на акцію зібралися близько 400 осіб, повідомляють Патріоти України. Мітинг мав розпочатися о 10:00, але мітингувальники почали приходити ще о 9...

Оце "покращення"? Ціни на популярний в Україні продукт можуть злетіти на 25%

четвер, 23 вересень 2021, 11:29

До кінця 2021 року популярний серед українців продукт - хліб - може подорожчати від 5 до 25%. Про це заявив голова Комітету економістів України Андрій Новак, передають Патріоти України. Він назвав причини подорожчання хліба: зростання цін на сировину і...