Неймовірна знахідка! Під Запоріжжям розкопали скелет середньовічного охоронця (фото, відео)

У Запорізькій області група археологів, яка проводить розкопки на Мамай-горі, знайшла поховання XV століття. Про це дослідники розповіли на сторінці у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Припускаємо, що, можливо, це міг бути представник племені, яке забезпечувало послуги охорони, так як знаходилося поруч із самою переправою нижнього Подніпров'я", - повідомили археологи.

Мамай-гора - це один з найбільших в Європі могильників. На сьогоднішній день він поступово сповзає в Каховське водосховище. За останні 30 років обвалилося майже 400 метрів берега. За словами вчених, зупинити процес руйнування Мамай-гори неможливо.

Хіти тижня. У 10 разів сильніше Хіросіми! З'явилося відео потужного вибуху метеорита на Камчатці

субота, 23 березень 2019, 18:30

У мережі опублікували відео вибуху метеора, який увійшов в атмосферу над Беринговим морем біля узбережжя Камчатки. Інцидент стався ще в грудні минулого року, але лише зараз відео потрапило в мережу. Падіння космічного тіла зафіксували камери американсь...

Будні "наддержави": У Росії на канатній дорозі трапилася НП із туристами (відео)

субота, 23 березень 2019, 18:20

Фахівці з'ясовуватимуть причину екстреної зупинки на кілька годин, а туристам поки що пообіцяли компенсацію. На популярному російському гірськолижному курорті в Шерегеше в Кемеровській області 23 березня зупинилася канатна дорога, через що 38 осіб кіль...