Неймовірна знахідка! Під Запоріжжям розкопали скелет середньовічного охоронця (фото, відео)

У Запорізькій області група археологів, яка проводить розкопки на Мамай-горі, знайшла поховання XV століття. Про це дослідники розповіли на сторінці у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Припускаємо, що, можливо, це міг бути представник племені, яке забезпечувало послуги охорони, так як знаходилося поруч із самою переправою нижнього Подніпров'я", - повідомили археологи.

Мамай-гора - це один з найбільших в Європі могильників. На сьогоднішній день він поступово сповзає в Каховське водосховище. За останні 30 років обвалилося майже 400 метрів берега. За словами вчених, зупинити процес руйнування Мамай-гори неможливо.

Є таке село на Житомирщині: Приклад того, коли люди, маючи можливість, розбудовують Європу у своїй глибинці (відео)

вівторок, 11 грудень 2018, 5:45

Занедбану школу перетворили у елітний ліцей, де мріють працювати кращі педагоги зі всієї України. І не дивно, в будівлю та обладнення вкладено 150 000 000 гривень. Вчителям зводять житло і сплачують чималенькі зарплати. Бізнесмен Михайло Весельський, з...

Хіти тижня. "Pray for Ukraine": В Угорщині українського футболіста збираються покарати через патріотичний напис (фото, відео)

вівторок, 11 грудень 2018, 4:00

Перед матчем Юрія Габовду попередили, що місцева федерація оштрафує, якщо одягне таку футболку. Виступаючий в Угорщині український футболіст Юрій Габовда може бути покараним через патріотичний напис на футболці, яку він продемонстрував на стадіоні, пер...