Неймовірно: Майстриня з Рівненщини вишила книгу Ліни Костенко (фото, відео)

Вірші Ліни Костенко вишиті авторськими літерами у техніці "стебнівка". Цей шрифт майстриня запатентувала.

Фото: ЗМІ

У Рівному в школі №12 представили вишитий збірник творів Ліни Костенко "Я поцілую мальву в щоку". Подію приурочили до дня народження поетеси. Над книгою протягом двох років працювали відомі у краї жінки під керівництвом рівненської мисткині Олени Медведєвої, повідомляють Патріоти України.

Арт-бук, що вміщає 72 поезії, важить 5 кг і має розміром сторінок 60 на 42 сантиметри. Сторінки книги виготовлені зі світло-зеленого полотна, бо тканини потрібної гами у продажу майстриня не знайшла. Обкладинку з найтоншої шкіри зеленого кольору замовляли спеціально у Львові й оздобили мальвами. Для цього проекту їх намалювала художниця Наталія Серветник.

Це вже сьома по рахунку рукотворна книга Олени Медведєвої. До цього вона створила книги Шевченка, Франка і чотири Євангелія, а далі планує працювати над вишиванням "Лісової пісні" Лесі Українки. Приїхати на презентацію книги Ліна Костенко не змогла, але від її доньки - Оксани Пахльовської надійшов лист подяки.

В яких областях українцям найлегше знайти роботу та кого шукають роботодавці

вівторок, 26 вересень 2023, 8:53

В Україні до топ-5 областей за кількістю роботи входять й далі нарощують число вакансій Харківська (3 732), Одеська (6 927), Львівська (9 705), Дніпропетровська (9 831) та Київська (33 283). Київщина йде одним із лідерів приросту (+11% до липня) разом ...

"єВідновлення": Як отримати компенсацію на відновлення житла

вівторок, 26 вересень 2023, 8:44

Україна запустила програму "єВідновлення" у травні 2023 року. Держава компенсує громадянам збитки за пошкоджене або зруйноване внаслідок російської агресії житло. Хто і як може отримати компенсацію, а також на що і де витратити отримані гроші, розповід...