Нелюдська жорстокість: Жінка отруїла своїх дітей… заради страховки у $1 млн (фото)

На даний момент горе-матір арештована, їй пред’явлено звинувачення у вбивстві двох осіб і шахрайстві. Суд над нею відбудеться 12 лютого, і чекати його жінка буде за гратами.

Жінка позбавилася своїх дітей, щоб отримати страхову виплату. Фото: dailymail.co.uk

В Австралії 26-річний Джонатан і 18-річна Ерін були вбиті своєю матір’ю Мері заради виплати страхової допомоги у розмірі $1 млн, повідомляють Патріоти України з посиланням на Daily Mail.

Повідомляється, що мати протягом довгого часу примушувала інвалідів Джонатана і Ерін приймати якісь ліки, які і призвели до їх загибелі. Спершу померла дочка, а через майже п’ять років син вирушив слідом за нею.

Жертвував собою заради закону: У Києві поліцейський займався оральним сексом, щоб розкрити кримінальну справу

середа, 29 січень 2020, 20:05

Співробітник правоохоронних органів отримував сексуальні послуги у стриптизерок, щоб довести факт проституції. Про це повідомляється у відповідному рішенні суду. У вересні 2019 поліцейський відвідав стриптиз-клуб в центрі Києва, зазначають Патріоти Укр...

Бананів можна не боятися: Супрун розповіла, як уберегти себе від китайського коронавіруса

середа, 29 січень 2020, 19:44

Зараз швидко поширюються повідомлення про вакцини, які начебто запобігають новому коронавірусу, і навіть пропозиції їх придбати. Не вірте цим маніпуляціям, адже поки такої вакцини не існує. Чи можна розкривати посилки з Китаю? Чи передаються інфекції ч...