Нескрепно: Відома прихильниця Путіна вирішила відпочивати у "Гейропі" (фото)

Напевно, відпочивати за кордоном "шкідливо" тільки пересічним росіянам...
Марія Катасонова. Фото: соцмережі.

Російська пропагандистка і прихильниця бойовиків "ДНР-ЛНР" Марія Катасонова в черговий раз влаштувала собі відпустку у Франції, чим викликала глузування в мережі. Відповідне фото опубліковано в співтоваристві "Відкрита Росія" в Facebook, передають Патріоти України.

"Марія Катасонова, активістка "НОД" і помічниця депутата від "Єдиної Росії", відома своїм "патріотизмом", але для відпочинку вона чомусь вибирає зовсім не патріотичну Францію", - йдеться у підписі до фото.

"Ну так вона і за Путина агітує і голосує, щоб у інших її співвітчизників не було коштів до Франції зганяти, по-перше через ненависть до земляків, по-друге, Франція ж не гумова", "А може вона спеціально в лігво ворога проникла, щоб потім розповісти як там х .... во. Щоб земляки знали правду", - сміються користувачі.

Будьте уважні та обережні: Із психлікарні Києва втекла небезпечна пацієнтка (фото)

понеділок, 5 червень 2023, 8:58

На Київщині правоохоронці розшукують 36-річну Ларису Абідокову, яка втекла з Київської міської психлікарні №3. За даними поліції, раніше жінка відбула покарання за завдання тяжких тілесних ушкоджень. Як повідомляє поліція Київщини, втікачка виглядає на...

ТЦК хитрують із повістками для українців: Адвокат пояснив, як не потрапити у пастку

понеділок, 5 червень 2023, 8:35

В Україні під час загальної мобілізації певні територіальні центри комплектування надсилають повістки чоловікам разом із викликом про розгляд адміністративної справи за порушення військового обліку. Їх можуть отримати військовозобов'язані віком від 18 ...