Нескрепно: Відома прихильниця Путіна вирішила відпочивати у "Гейропі" (фото)

Напевно, відпочивати за кордоном "шкідливо" тільки пересічним росіянам...
Марія Катасонова. Фото: соцмережі.

Російська пропагандистка і прихильниця бойовиків "ДНР-ЛНР" Марія Катасонова в черговий раз влаштувала собі відпустку у Франції, чим викликала глузування в мережі. Відповідне фото опубліковано в співтоваристві "Відкрита Росія" в Facebook, передають Патріоти України.

"Марія Катасонова, активістка "НОД" і помічниця депутата від "Єдиної Росії", відома своїм "патріотизмом", але для відпочинку вона чомусь вибирає зовсім не патріотичну Францію", - йдеться у підписі до фото.

"Ну так вона і за Путина агітує і голосує, щоб у інших її співвітчизників не було коштів до Франції зганяти, по-перше через ненависть до земляків, по-друге, Франція ж не гумова", "А може вона спеціально в лігво ворога проникла, щоб потім розповісти як там х .... во. Щоб земляки знали правду", - сміються користувачі.

Їжа за талонами: У Тульській області РФ почали друкувати продуктові картки, поки Путін лякає світ голодом (фото, відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 7:49

У Тульській області Росії до однієї з друкарень надійшло замовлення на друк продовольчих талонів. На них зазначені такі категорії товарів: молоко та молочна продукція, сіль харчова, м'ясо та м'ясні продукти, а також риба та рибні вироби, передають Патр...

Після ракетної атаки цивільної інфраструктури з боку московських варварів в Одесі немає світла, тепла і води

вівторок, 6 грудень 2022, 3:57

Після ракетної атаки в Одесі відсутня електроенергія, через що зупинено водопостачання та роботу котелень. Про це повідомив мер Одеси Геннадій Труханов. "Ворог в черговий раз здійснив удар по критичній інфраструктурі. Через відсутність електроенергії в...