Неслабка стать: Керують тролейбусами, кранами, або Українки у чоловічих професіях (відео)

Тримати в безпеці і порядку тисячі гектарів лісу, з легкістю підніматися на 40-метрову висоту, водити 20-метровий тролейбус. Українські жінки - феноменальні у поєднанні своєї сили й тендітності, повідомляють Патріоти України.

20 рік Галина працює лісничим. Її зона відповідальності майже 4 тисячі гектарів. Ліс у пагорбах, а обходити його треба. Має кабінет, але в ньому не буває. Під керівництвом жінки 9 чоловіків – 6 майстрів лісу, 2 вальники та 1 тракторист. Працює разом з ними і в дощ, і в сніг.

Не кожен чоловік кинеться на 40-метровий будівельний кран. А Ніна піднімається на нього за кілька хвилин і не скаржиться. Робота і фізично непроста, один неправильний рух із масивним вантажем – і життя інших буде під загрозою.

А 20-метровий тролейбус слухається тендітну Олександру. У сніг, дощ і мороз треба управлятися з гігантською машиною на запаркованих дорогах. Щодня з 6-ї ранку вона на маршруті. 18 років стажу. І за цей час тричі побувала в декреті, і щоразу поверталася. Українські жінки готові працювати, скарг від них не чути. Кажуть, сидіти склавши руки не звикли.

В Японії найстаріша мешканка планети встановила новий рекорд за тривалістю життя

неділя, 20 вересень 2020, 0:06

Станом на суботу, 19 вересня, Кане Танаці 117 років і 261 день. 117-річна японка Кане Танака, яка є найстарішою жителькою планети, встановила новий історичний рекорд за тривалістю життя в Японії. Зараз вона на один день перевищила рекорд довголіття інш...

Жінка затіяла вдома ремонт і знайшла дуже дивну схованку з алкоголем (фото)

субота, 19 вересень 2020, 23:52

Демонтувавши одну зі стін, господиня натрапила на ящики з пляшками. Мешканка Сіетла (США) на ім'я Дженна Уолден випадково виявила в стінах свого старого будинку дивовижну знахідку - тайник зі спиртними напоями часів сухого закону, коли виробництво та п...