Неслабка стать: Керують тролейбусами, кранами, або Українки у чоловічих професіях (відео)

Тримати в безпеці і порядку тисячі гектарів лісу, з легкістю підніматися на 40-метрову висоту, водити 20-метровий тролейбус. Українські жінки - феноменальні у поєднанні своєї сили й тендітності, повідомляють Патріоти України.

20 рік Галина працює лісничим. Її зона відповідальності майже 4 тисячі гектарів. Ліс у пагорбах, а обходити його треба. Має кабінет, але в ньому не буває. Під керівництвом жінки 9 чоловіків – 6 майстрів лісу, 2 вальники та 1 тракторист. Працює разом з ними і в дощ, і в сніг.

Не кожен чоловік кинеться на 40-метровий будівельний кран. А Ніна піднімається на нього за кілька хвилин і не скаржиться. Робота і фізично непроста, один неправильний рух із масивним вантажем – і життя інших буде під загрозою.

А 20-метровий тролейбус слухається тендітну Олександру. У сніг, дощ і мороз треба управлятися з гігантською машиною на запаркованих дорогах. Щодня з 6-ї ранку вона на маршруті. 18 років стажу. І за цей час тричі побувала в декреті, і щоразу поверталася. Українські жінки готові працювати, скарг від них не чути. Кажуть, сидіти склавши руки не звикли.

Нова Оленівка: росіяни планують підірвати будівлю в Маріуполі, де судитимуть полонених азовців.

четвер, 18 серпень 2022, 22:34

На мою думку, в якості наявності доказової бази підриву приміщення саме українською стороною, окупанти можуть використати висловлювання ексзаступника голови СБУ Ягуна. До Дня Незалежності України 24 серпня, за оперативною інформацією аналітичного відді...

В обхід санкцій: росія планує організувати виробництво комплектуючих для "Орланів" у країнах ОКДБ.

четвер, 18 серпень 2022, 22:24

Те, що відбувається зараз. рф планує організувати виробництво складових частин для російської військової техніки, щоб уникнути підсанкційного тиску. Це планують зробити на території країн ОДКБ, тобто військово-політичного альянсу, що був створений свого ч