Неслабка стать: Керують тролейбусами, кранами, або Українки у чоловічих професіях (відео)

Тримати в безпеці і порядку тисячі гектарів лісу, з легкістю підніматися на 40-метрову висоту, водити 20-метровий тролейбус. Українські жінки - феноменальні у поєднанні своєї сили й тендітності, повідомляють Патріоти України.

20 рік Галина працює лісничим. Її зона відповідальності майже 4 тисячі гектарів. Ліс у пагорбах, а обходити його треба. Має кабінет, але в ньому не буває. Під керівництвом жінки 9 чоловіків – 6 майстрів лісу, 2 вальники та 1 тракторист. Працює разом з ними і в дощ, і в сніг.

Не кожен чоловік кинеться на 40-метровий будівельний кран. А Ніна піднімається на нього за кілька хвилин і не скаржиться. Робота і фізично непроста, один неправильний рух із масивним вантажем – і життя інших буде під загрозою.

А 20-метровий тролейбус слухається тендітну Олександру. У сніг, дощ і мороз треба управлятися з гігантською машиною на запаркованих дорогах. Щодня з 6-ї ранку вона на маршруті. 18 років стажу. І за цей час тричі побувала в декреті, і щоразу поверталася. Українські жінки готові працювати, скарг від них не чути. Кажуть, сидіти склавши руки не звикли.

Можуть спричинити харчові отруєння та шлункові захворювання: В Україну ввезли небезпечні соуси

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:14

На Тернопільщині виявили патогенний токсичний мікроорганізм Bacillus cereus у ввезених з Нідерландів соусах. Цей мікроорганізм може викликати харчові отруєння, шлункові захворювання тощо. Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Тернопільській обл...

Розлучення не допоможе: Чи можуть отримати відстрочку чоловіки, які самі виховують дітей

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:05

Під час воєнного стану в Україні чоловіки мають право на відстрочку від мобілізації за певними сімейними обставинами. Зокрема, це стосується батьків, які самостійно виховують дитину або дітей до 18 років. Про це нагадала в коментарі "РБК-Україна" адвок...