Неслабка стать: Керують тролейбусами, кранами, або Українки у чоловічих професіях (відео)

Тримати в безпеці і порядку тисячі гектарів лісу, з легкістю підніматися на 40-метрову висоту, водити 20-метровий тролейбус. Українські жінки - феноменальні у поєднанні своєї сили й тендітності, повідомляють Патріоти України.

20 рік Галина працює лісничим. Її зона відповідальності майже 4 тисячі гектарів. Ліс у пагорбах, а обходити його треба. Має кабінет, але в ньому не буває. Під керівництвом жінки 9 чоловіків – 6 майстрів лісу, 2 вальники та 1 тракторист. Працює разом з ними і в дощ, і в сніг.

Не кожен чоловік кинеться на 40-метровий будівельний кран. А Ніна піднімається на нього за кілька хвилин і не скаржиться. Робота і фізично непроста, один неправильний рух із масивним вантажем – і життя інших буде під загрозою.

А 20-метровий тролейбус слухається тендітну Олександру. У сніг, дощ і мороз треба управлятися з гігантською машиною на запаркованих дорогах. Щодня з 6-ї ранку вона на маршруті. 18 років стажу. І за цей час тричі побувала в декреті, і щоразу поверталася. Українські жінки готові працювати, скарг від них не чути. Кажуть, сидіти склавши руки не звикли.

"В мясорубку идиота": Українців шокувало відео "прогулянки" батька із дитиною

п’ятниця, 24 січень 2020, 0:27

Найстрашніше те, що малюки, які виросли в оточенні подібних дорослих, мають великі шанси самі перетворитися на вічних жертв або вічних садистів.

Україна виглядатиме посміховиськом з таким "переписом населення", - вчений-демограф

п’ятниця, 24 січень 2020, 0:17

В експертному середовищі занепокоєні тим, що справжній перепис знову можуть перенести. Нарада була спеціально скликана 23 січня для оприлюднення результатів так званого електронного перепису населення. За словами Дубілета, задля отримання даних були за...